Дата народження
17 серпня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Вікторія Тігіпко

Вікторія Тігіпко: на що витрачає мільйони з державного бюджету екс-дружина скандального політика

Ця жінка відома в Україні не просто як дружина політика Сергія Тігіпка, але ще й як успішна бізнесвумен з лідерським характером і активною життєвою позицією. Вона часто ходить на гламурні тусовки, відпочиває на дорогих курортах за кордоном, подорожує і витрачає мільйони гривень на світські заходи. А недавно і зовсім шокувала публіку новиною про розлучення.

Біографія

Біографія Вікторії сповнена різних подій і досягнень. Вона заснувала венчурний фонд TA Ventures, є президентом Одеського міжнародного кінофестивалю, а також займається Українською кіноакадемією. Крім кіно, Вікторії не менш цікава сфера IT: вона разом з партнерами створила мережу IT клубів для українських дітей під назвою Code Club, а також регулярно організовує міжнародну конференцію для IT-фахівців "IDCEE. Інтернет-технології та інновації".

Згідно з Вікіпедією, народилася Вікторія Тігіпко в 1973 році. Киянка.

Сім'я і особисте життя

Батько був учителем і музикантом, а мати - лікарем-логопедом.

У 2004 році вона створила свою сім'ю, вийшовши заміж за Сергія Тігіпка. Одружившись, Сергій різко залишив політичні справи і поїхав з дружиною в романтичну подорож. Це був вже другий шлюб політика (з першою дружиною він прожив більше ніж 20 років, має від неї дорослу дочку). Вікторія Тігіпко з чоловіком виховує трьох дітей - молодшого Тимофія, середню Анастасію та старшого Леонтія.

Діти Тігіпків вчаться в приватній британській школі в Києві. Навчання проходить повністю англійською мовою. За словами Вікторії, українську вони підтягують на вихідних, і вона їм дуже важко дається. Британську школу подружжя обрало тому, що англійська - міжнародна мова, яка відкриє для їх дітей великі можливості. Також Вікторія Тігіпко відзначає, що всі троє дітей багато займаються: "Одним словом - бідні діти, адже вчаться з 8 ранку до 20:00".

Як би Вікторія не запевняла журналістів в тому, що її розлучення з чоловіком - це всього лише чутки, в жовтні 2018 року вони подали на розлучення. Це підтверджується в реєстрі Обухівського райсуду Києва, матеріали якого з'явилися в ЗМІ.

Освіта

У школі Вікторія Тігіпко була відмінницею. Каже, що ніколи не прогулювала уроки і навіть не хотіла. Після школи вступила в КНЕУ, де вивчала міжнародну економіку і право. Закінчила виш також з відзнакою. 

На цьому вона не зупинилася і продовжила навчання в Австрії, вступивши до Віденського університету на фінансове управління та міжнародну страхову справу. Крім цього, Вікторія закінчила курс "Виконавча освіта" в Каліфорнії. 

Крім російської та української, володіє 4-ма іноземними мовами: англійською, французькою, італійською та німецькою. Каже, що планує освоїти ще іспанську, оскільки любить відпочивати в Іспанії.

Кар'єра і суспільна діяльність

Працювати Вікторія Тігіпко почала ще бувши на першому курсі університету. Тоді вона була наймолодшим підприємцем, хто зайнявся брокерством на Українській товарній біржі. Також паралельно надавала послуги синхронного перекладу в одній зі шкіл при Міжнародному інституті менеджменту.

Першим серйозним бізнесом почала займатися в 1996 році, створивши компанію, яка реалізувала промислове обладнання та будівельну продукцію німецького підприємства "Керхер". Справи йшли добре, бізнес розвивався, і через деякий час її фірма стала найбільшим в Україні дилером цієї торгової марки.

Нині Вікторія Тігіпко в більшій мірі інвестує в перспективні стартапи у сфері IT. На сьогоднішній день вона є власником і керівником венчурного фонду TA Venture, генеральним партнером бізнес-інкубатора нових інтернет-проектів Growth Up, а також головним організатором форуму IDCEE. У 2012 році через свій фонд Вікторія запустила найбільший інтернет-магазин TOPMALL, який, по суті, є аналогом Amazon.

З 2010 року Тігіпко почала займатися кіноіндустрією. Тоді вона вперше провела Одеський міжнародний кінофестиваль, президентом якого є донині.

У 2013-му за підтримки TA Venture вона стала одним із засновників цілої мережі клубів по веб-програмуванню для дітей 9-11 років під назвою Code Club. Сьогодні в Україні діє близько 90 таких клубів.

Новини та чутки

3 мільйони з бюджету на гламурну тусовку багачів

Поки в країні криза, Вікторія Тігіпко витрачає мільйони з української скарбниці на організацію розкішних культурних заходів. 

Як повідомляють українські ЗМІ, на Одеський кінофестиваль щорічно витрачається кілька мільйонів гривень з бюджету країни. Так, в 2018 році на кінофестиваль було виділено близько 2 мільйонів гривень з місцевого бюджету і близько 1 мільйона гривень - з державного. 

На своїй сторінці в Інстаграм президент цього фестивалю Вікторія Тігіпко опублікувала кілька фото на червоній доріжці, де вона в дорогому дизайнерському платті зі шлейфом, який підтримували декілька чоловік. Чи варті були ці гроші того, щоб пройтися красною доріжкою.

Що відбувається в Україні?

У минулому році дружина Сергія Тігіпка на одній з прес-конференцій сказала, що в Україні йде громадянська війна, тому закордонні представники шоу-бізнесу бояться до нас їхати. 

"Це люди, навколо яких - величезний бар'єр агентів, а для них - проста річ: у нас країна, в якій всередині є громадянська війна, у нас невирішений конфлікт. Тому, на жаль, вони після цього навіть не розмовляють. Тому треба набратися терпіння. І розуміти, що, привозячи 300 іноземців в країну, де громадянська війна, це дуже серйозна перемога всієї команди кінофестивалю ", - заявила Тігіпко. 

Після того, як цю заяву підхопили журналісти і почали активно коментувати, Вікторія спробувала зам'яти скандал, пояснивши на своїй сторінці в Фейсбук, що не це мала на увазі, що так вважає не вона, а самі іноземці.

Різдво в Індії і канікули в Альпах - чому б і ні?

Різдво в 2018 році Вікторія Тігіпко зі своїми дітьми відсвяткувала в Індії. Потім вона оплатила політ над Монбланом і вирушила з дітьми кататися на лижах. Фото свого відпочинку дружина українського політика часто постить в соціальній мережі Інстаграм.

Взагалі, бізнес-леді подорожує досить часто. Їздить за кордон вона найчастіше на відпочинок, хоча іноді - на навчання або який-небудь світський бал. Вона вже встигла відвідати Індію, Нью-Йорк, Лондон, Санта-Моніку, Канни, Чилі та Болівію. І це тільки за останні півроку.

День народження на Ібіці

У той час, як більшість українців не можуть покрити найнеобхідніші потреби, дружина Сергія Тігіпка багато свят відзначає за кордоном

Так, у вересні 2018 року Вікторія виклала в свій Інстаграм кілька фото, на яких зазначила, що на своє 45-річчя вирушила спочатку на Ібіцу, а потім - в США.

Розлучення Вікторії та Сергія Тігіпка

В кінці жовтня Вікторія Тігіпко, яка є творцем і головним партнером венчурного фонду під назвою TA Ventures, а також дружиною скандального політика Сергія Тігіпка, запевняла журналістів в тому, що в особистому житті у неї все в порядку, відмінно поєднує бізнес і сімейне життя, розлучатися з чоловіком не має наміру.

"У нашій сім'ї рівень духовної організації знаходиться на досить високому рівні, - каже Вікторія. - Тому у нас немає ніяких проблем. Все дуже легко і просто - прекрасні і спокійні відносини".

При цьому, новина про розлучення подружжя з чуток переросла в факт. Про те, що Вікторія і Сергій Тігіпко збираються розірвати шлюб (а прожили вони разом 14 років), стало відомо з документів Обухівського районного суду Київської області, де вказано розклад призначених до розгляду справ. 

Згідно з даними з судового реєстру, справу про розлучення повинні були розглянути 11 жовтня 2018 року. Також журналістам стало відомо, що жоден з подружжя приходити в суд не збирався. Для процесу розірвання шлюбу вони послали своїх представників. 

Новину про своє розлучення Вікторія не коментує. Можливо, причиною того, що подружжя вирішило розійтися, стала активна життєва позиція бізнесвумен, яка намагалася поєднувати роботу і сімейне життя. Сама вона говорила, що в родині останнє слово за нею, але вона завжди з радістю прислухається до думки чоловіка або друзів.

"У цьому плані зі мною просто. Якщо в коментарі є здорове зерно, я його підтримаю", - стверджує Вікторія Тігіпко. Про чоловіка вона завжди відгукувалася добре, говорила, що він переможець по життю, і з провалом вона його зовсім не асоціює. Це одна з якостей, за яке його і полюбила.

Що ж, стати першою леді країни Вікторії так і не судилося. За її словами, вона і не прагнула. Та й сфер реалізації себе як жінки і як фахівця у неї більш ніж достатньо. А поки українцям залишається тільки спостерігати, як далі буде розвиватися життя відомої бізнес-леді.

Статки та джерела доходів

У 2013 році Вікторія Тігіпко була відзначена виданням "Форбс", в рейтингу якого зайняла 9-е місце серед найбагатших українців. Тоді її статки були оцінені в 1,2 мільярда доларів.

З 2016-му видання "Новий час" включило бізнесвумен в сотню найбільш успішних українських жінок.

У 2017 році видання "Фокус" розмістило її на 28-му місці в своєму рейтингу "100 найвпливовіших жінок України".

Дата народження
17 серпня 1973
Країна
Україна
Соцмережі