Дата народження
03 лютого 1982
Країна
Україна
Соцмережі
247

Віра Брєжнєва

Співачка, актриса, телеведуча

Дата народження: 03.02.1982 р.

Рідне місто: Кам'янське (Дніпропетровська область)

Справжнє ім'я популярної співачки - Галушка Віра Вікторівна, після заміжжя змінила прізвище на Кіперман.

У підлітковому віці Віра захопилася спортом. Її улюбленими заняттями були гандбол, баскетбол, карате, художня гімнастика. Серед її хобі іноземні мови, які вона додатково вивчала з репетиторами. Своє майбутнє Віра бачила в юридичній конторі. Але, незважаючи на все це, вона пішла майже по стопах батька-інженера. Дівчина вступила в Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту на економічний факультет.

До творчості її долучила група «ВІА Гра». У складі цього провокаційного колективу вона заспівала, не будучи в його складі. На одному з концертів у 2002-му році співачки запропонували дівчині із залу вийти на сцену, щоб спільно виконати їх хіт «Попытка №5». Охочою та обраною виявилася Віра. Напевно, дівчині дуже сподобався сценічний блиск і відчуття слави, оскільки пізніше сталося диво. Незабаром сексуальне тріо вирішила покинути Альона Вінницька. У листопаді того ж року Віру запросили на кастинг в групу «ВІА Гра», який вона успішно пройшла. На початку 2003-го року «ВІА Гра» постала в новому складі. У грудні 2007-го року спокуслива блондинка покинула тріо. У тому ж році Віра Брежнєва отримала звання найсексуальнішої жінки Росії за версією журналу «Maxim».

Рік по тому співачка стає ведучою телепрограми «Магія десяти», яка транслюється на «Першому каналі» (Росія). Паралельно Віра Брежнєва працює над сольним музичним матеріалом, знімається в кіно і бере участь в різних телешоу.

У 2010-му році Вірі Брежнєвій дістався «Золотий Грамофон» за хіт «Любовь спасет мир».

У 2011-му році Віра завоювала звання найкрасивішої жінки України на щорічному конкурсі, організованому журналом «Viva!».

Крім музичної діяльності, співачка займається благодійністю. Вона є засновником фонду «Промінь віри», який надає допомогу дітям з онкогематологічними патологіями. У 2014-му році вона стає послом доброї волі ООН. Віра опікується проблемами дискримінації ВІЛ-інфікованих жінок з країн Середньої Азії та Східної Європи.

У 2014-му році Віра Брежнєва представляє компанію «Золота корона». Через рік вона стала представницею італійського бренду «CALZEDONIA» в Росії.

Особисте життя

Протягом декількох років Віра Брежнєва була цивільною дружиною Віталія Войченка. Плодом цієї любові стала дочка Соня, що з'явилася на світ 30-го березня 2001 року.

У листопаді 2006-го року співачка одружилася з українським підприємцем Михайлом Кіперманом. 14-го грудня 2009-го року у пари народилася дочка Сара. У 2012-му році Віра Брежнєва розлучилася з чоловіком.

Уже в 2013-му році в пресі з'явилися чутки про роман співачки з режисером Марюсом Вайсбергом. Втім, Віра не підтвердила цю інформацію.

У жовтні 2015 го року поп-діва таємно взяла шлюб з Костянтином Меладзе. Весілля пройшло в Італії. На нього були запрошені тільки найближчі друзі та родичі.

Скандали

Навесні 2018 го року Віру Брежнєву запідозрили в плагіаті. Між її піснею «Близкие люди» і треком «Luz de Piedra de Luna» співачки з Чилі Хав'єр Мени знайшли багато подібностей. Ці звинувачення залишилися тільки розмовами в пресі та серед фанів.

У той же період навколо спокусливою блонди розгорівся новий скандал. Під час виступу співачка спустилася в зал для глядачів, почала танцювати та впала, але її голос продовжив звучати з динаміків. Глядачам стало очевидно, що зірка виступає під фонограму.

Статок і джерела прибутків

У 2017-му році одіозна співачка заробила близько 3 млн USD.

Дата народження
03 лютого 1982
Країна
Україна
Соцмережі