Дата народження
30 липня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі
Віра Яковенко

Український кінорежисер, сценарист. Володарка безлічі нагород. Режисер картин "Клініка", "Центральна лікарня", "Повернути Віру" і багатьох інших.

Дата народження:
30.07.1978 р.
Рідне місто:
Львів

Віра Яковенко народилася в акторській родині. По суті, вона росла і розвивалася за лаштунками. Світ мистецтва повністю захопив дівчинку. Закінчивши школу, вона переїхала до Києва. У столиці Віра вступила до театрального інституту ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ).

Здобувши вищу освіту, Віра Яковенко приступила до професійної практики. За свою кар'єру вона знімала фільми не тільки в Україні, але також за кордоном, зокрема - в Німеччині.

Реліз її першої професійної картини відбувся в 1999-му році. Нею стала стрічка під назвою «Народження звуку».

Наступну кінороботу режисер Віра Яковенко представила тільки у 2006-му році. Це був фільм «Повернути Віру». Власне, з ним Віра повернулася в пострадянський шоу-бізнес.

Вже через рік на екран вийшли відразу дві стрічки: «Ігри в солдатики» і «Ван Гог не винен».

З того часу Віра Яковенко стала затребуваним режисером.

У 2010-му році вона зрежисирувала скандальний фільм з провокаційною назвою «Мудаки. Арабески».

У 2015-му році відбувся реліз багатосерійного фільму «Клініка», режисером якого є Віра Яковенко. З цієї картини почалася її низка лікарняних серіалів.

У 2016-му році в ефір вийшов серіал «Центральна лікарня», який дуже швидко набув популярності. У головних ролях - Ольга Гришина та Ахтем Сейтаблаєв. Історія картини розгортається в центральній лікарні, провідним хірургом якої є вольова жінка - Маргарита Сергіївна. Весь персонал в очікуванні прибуття нового хірурга, про таланти якого вже багато чули. Ним виявився  Рустам - студентська любов Маргарити Сергіївни. Він відразу проявляє свої професійні вміння та підкорює серця багатьох співробітниць. Між ним і Маргаритою знову спалахують колишні почуття, але жінка залишається непохитною. Перешкодою стає давня сварка з Рустамом, яка привела до розриву стосунків. Разом з тим любов Марго має намір отримати хірург-серцеїд Максим. На тлі цього любовного трикутника вирують почуття пацієнтів, у яких вічно щось болить...

Через рік відбувся реліз ще одного медичного серіалу, який здобув популярність. Ним  стала картина «Доктор Ковальчук». У головних ролях знялися Анастасія Карпенко, Сергій Дерев'янко, Олександр Форманчук. Сюжет розгортається навколо Оксани Ковальчук - кращого кардіолога в місті. Не так давно через медичну недбалість помер її батько. Те, що сталося, спонукало жінку взятися за введення реформ у поліклініці, де вона працює завідувачкою. Її ідеї схвалює уряд. Незабаром Оксана набирає новий медперсонал. У команду потрапляє її колишній чоловік Борис і привабливий доктор Максим. Борис бажає відновити колишні любовні відносини, Максим має намір побудувати їх. Як з цим впорається героїня? Це зобразила Віра Яковенко!

Режисер також проявила себе як сценарист. З-під її пера вийшли три фільми: «Як знайти ідеал», «Контракт» та «Таксі?».

Особисте життя

Про особисте життя Віра Яковенко не розповідає пресі.

Статок

Інформація про доходи відсутня.

Дата народження
30 липня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі