Дата народження
05 травня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі

Співачка

Дата народження: 05.05.1986 р.

Рідне місто: Харків

Віра Кекелія - ​​українська співачка з грузинським корінням. Артистка також виступала під псевдонімом Віра Варламова.

Закінчивши школу, дівчина вступила до Харківського національного університету будівництва та архітектури. Там Віра Кекелія осягала професію фінансиста. Такий напрям не був її осмисленим вибором. Дівчина вступила на економічний факультет за наполяганням батьків. Насправді Віра мріяла присвятити своє життя творчості.

З ранніх років Віра Кекелія захопилася співом. Після закінчення середньої школи вона співала в складі групи «Fresh». Разом з цим колективом вона давала концерти.

По-справжньому проявити свій талант вона змогла в 2010-му році. Тоді Віра Кекелія засвітилася в популярному талант-шоу «Суперзірка». Програма транслювалася на топовому телеканалі «1+1». Тоді вона виступила під псевдонімом Віра Варламова. Стати переможницею їй не вдалося. Віра посіла друге місце.

Через рік Віра Варламова стала вокалісткою поп-групи «А.Р.М.І.Я.». Колектив швидко набув популярності.

 У 2016-му році співачка покинула групу. На це її підштовхнув наречений. Дівчина вже давно мріяла про сольну творчість, крім того, її обранець не хотів бачити Віру в складі групи «А.Р.М.І.Я.». Але романтичні мрії розбилися на дрібні уламки. Буквально перед весіллям пара розірвала стосунки.

Дуже скоро, в цьому ж році Віра Кекелія повернулася на сцену. Вона стала вокалісткою джазового оркестру ім. Олександра Фокіна Radioband.

У 2017-му році Віра Кекелія знову голосно нагадала про себе. Вона постала перед широкою публікою в телепроекті «Голос країни». На сліпих прослуховуваннях співачці вдалося вразити аудиторію і повернути всі чотири суддівських крісла. В якості свого тренера вона вибрала зіркового співака Сергія Бабкіна. Завдяки його наставництву і своїм талантам, Віра стала супер-фіналісткою.

В рамках проекту Віра Кекелія співпрацювала з Романом Дудою.

Особисте життя

З 2016-му році співачка повинна була вийти заміж. Але перед самим весіллям пара розірвала стосунки. Згодом Віра поринула в депресію. Як пізніше вона згадувала, участь в шоу «Голос країни» допомогла їй впоратися з розбитими почуттями. Крім того, цей проект подарував їй нову любов.

16-го жовтня 2017 го року Віра Кекелія одружилася зі своїм колегою. Її чоловіком став Роман Дуда, фіналіст конкурсу «Голос країни».

Скандали

У 2018-му році Віра Кекелія випустила новий кліп на пісню «Похожи». Ця композиція стала першою авторською піснею Віри. На відео співачка з'явилася у відвертому образі. Екзотичний кліп викликав бурхливу реакцію публіки.

Статок

Про прибутки Віри Кекелії пресі невідомо. Як повідомляють ЗМІ, у 2010 році група «А.Р.М.І.Я.» заробила 220 тис. USD.

Дата народження
05 травня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі