рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
18 січня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі
89
Віта Семеренко

Українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України,член національної збірної команди України, чемпіонка та бронзова призер Олімпійських ігор в Сочі, п'ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів Кубка світу, п'ятиразова чемпіонка Європи з біатлону. Учасниця Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері, 2014 року у Сочі та 2018 року у Пхьончхані.

Біографія

Віта Семеренко - знаменита українська біатлоністка. Має старшу сестру Валентину, також знамениту спортсменку. У дитячі роки почала займатися лижним спортом, а в підліткові роки в якості спеціалізації вибрала біатлон. Разом зі спортивною кар'єрою Віта Семеренко зуміла здобути вищу освіту і закінчила Педагогічний університет в Сумах.

Кар'єра

Віта Семеренко стає відомою спортсменкою в 2005 році, коли виграє срібло на молодіжному чемпіонаті світу з лижних видів спорту.

Успішним стає 2007 рік, коли біатлоністка виграла дві медалі на Універсіаді. Наступного року Віта Семеренко виграє срібло в естафеті на Чемпіонаті світу.

У 2009 році українська біатлоністка стає кращою на етапі Кубка світу в Німеччині. У 2010 році сестри Семеренко брали участь в Олімпіаді, проте виграти медалі не зуміли.

У 2011 році Віта Семеренко виграє бронзову медаль на Чемпіонаті світу з біатлону. Повторює своє досягнення і на наступний рік.

У 2013 році біатлоністка в складі української команди виграє естафету на етапі Кубка світу і стає другою на Чемпіонаті світу.

Вкрай успішним для українки стає Зимова Олімпіада 2014 року. Віта Семеренко виграє золоту медаль на естафеті та срібло у спринті.

Досягнення

Віта Семеренко - одна з найбільш успішних біатлоністок сучасної України. Багаторазова чемпіонка країни, Європи та світу. Призер десятків міжнародних змагань. Олімпійська чемпіонка. Є повним кавалером Ордену княгині Ольги.

Чутки і скандали

Великий скандал за участю сестер Семеренко виник у 2018 році. Так, Валентина вкрай різко розкритикувала роботу тренерського штабу Федерації біатлону України і всього Міністерства спорту в цілому. Спортсменка заявила, що провал української команди на минулому Чемпіонаті світу - вина чиновників і головного тренера Володимира Бринзака. Віта Семеренко повністю підтримала сестру, хоча і в більш стриманій манері. За словами спортсменки, тренерський штаб зробив помилки при підготовці до змагань, які привели до провалу сильних біатлоністок.

Критику в соціальних мережах викликали слова Віти Семеренко про те, що вона не бачить сенсу у бойкоті з боку України проведення Кубка світу в РФ. Чемпіонка заявила, що вона приймає рішення керівництва, але не вважає його правильним. Слова Семеренко були широко розкритиковані серед патріотичної громадськості.

Статки і джерела доходів

Віта Семеренко виграла близько 200 тисяч доларів в якості призових за перемоги на міжнародних змаганнях. Також спортсменці дарували нерухомість. Біатлоністка отримує зарплату від Міністерства спорту, оцінювану приблизно в 250 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Віта Семеренко перебуває у шлюбі з Андрієм Пацюком - колишнім футболістом. Подружжя виховує сина Марка.

Фото і відео

Дата народження
18 січня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі