Країна
Україна
Соцмережі

Волонтер і блогер. Засновник благодійного фонду «Повернись живим», який спеціалізується на технічному забезпеченні українських військових в зоні АТО.

Біографія

Народився в Києві в 1984 році. Пройшов навчання в НТУ «КПІ», на факультеті прикладної математики.

Кар'єра

Працював в Transparency International Ukraine - українському відділенні Берлінської недержавної антикорупційної організації, що займається аналітикою і залученням уваги до питань корумпованості.

Засновник і глава правління фонду «Повернися живим». Назва фонду є зареєстрованим торговим знаком.

З 2015 року веде свій блог в інтернет-виданні «Українська правда».

Досягнення

У 2014 році заснував фонд «Повернися живим». Назва фонду народилося не випадково - саме цю фразу писали на кожному бронежилеті, на який вдавалося знайти гроші. Волонтери фонду постачають для армії оптику нічного бачення, а також іншу необхідну техніку.

Тільки за перші місяці роботи вдалося зібрати більше 5 мільйонів гривень. Всі вони були витрачені на зміцнення позицій армії: закупівлю автомобільних і стаціонарних тепловізорів, пристроїв, що заглушають радіосигнали, інших спецзасобів.

Зумів поставити для 40-ї бригади (авіація, м. Васильків) і для бригади 831 (авіація, м. Миргород) авіаційні GPS-навігатори.

Сума, зібрана на 2018 рік, - понад 125 мільйонів гривень.

Чутки і скандали

У 95-ій бригаді відомий під ім'ям «Віталя-Тепловізор». Саме з його подачі почалася комплектація бригад обладнанням, що дозволяє відстежувати переміщення противника в умовах зниженої видимості.

Отримував пропозиції про співпрацю від деяких партій Верховної Ради, але відмовився через їх явно непрохідні позиції.

У багатьох інтерв'ю визнавав, що шкодує про свою відсутність на Майдані в ніч розстрілу і що недостатньо сміливий, щоб піти воювати зі зброєю в руках.

Статки і джерела доходів

Володіє квартирою в Києві. Має три офіційних місця роботи, пов'язані з IT-сферою. Отримує зарплату як глава благодійного фонду.

Особисте життя і сім'я

Перебуває в стосунках з Вікторією Стократюк. Вікторія є співзасновником благодійного фонду і займається фінансовою та бухгалтерською стороною його життя. Виховує собаку Бобика. Вегетаріанець. По відношенню до релігії - атеїст.

Фото і відео

Світлина від Vitaliy Deynega.

https://112.ua/ato/vitaliy-deynega-vladislav-seleznev-i-roman-pagulich-v-programme-voennyy-dnevnik-vypusk-ot-22072018-454995.htmlКраїна
Україна
Соцмережі