Країна
Білорусь
Соцмережі
34

Віталій Дроздов

Генеральний продюсер ТАВР Медіа, директор ХiтFM.

Дата народження: 1971 р.

Рідне місто: місто не вказано, (Білорусь)

Віталій Дроздов отримав дві вищі освіти, але жодна з них йому особливо не знадобилася. Спершу Віталій навчався в Мінському радіотехнічному інституті, а після – в юридичному.

У 1992-му році в нього з’явилося і зміцнилося бажання стати радіоведучим. Здійснити його хлопцеві вдалося через рік.

У 1993-му році він став ді-джеєм на «Авторадіо». Після він працював на інших радіостанціях Білорусі. Віталій поєднував роботу радіоведучого і музичного редактора.

У 2000-му році Віталій Дроздов вперше відвідав Київ. Як він пізніше розповідав журналістам, українська столиця підкорила його. Віталій задумався про переїзд. Здійснити це бажання він зміг через п'ять років.

У 2005-му році Дроздова попросили взяти участь у перезапуску української радіохвилі «Хіт FM». Через кілька місяців Віталій зайняв пост директора цієї станції. Так він оселився в Києві.

У 2011-му році Віталій Дроздов став генеральним продюсером «RadioROKS».

У 2011-му році він також отримав посаду генпродюсера «Русского радио. Україна» і «Радіо Дача».

Зараз Віталій Дроздов очолює музичну раду радіохолдингу «ТАВР Медіа».

Варто відзначити, що у 90-х рр. Віталій поєднував роботу радіоведучого з музичною творчістю. Він був скрипалем і бек-вокалістом групи «Ляпис Трубецкой», а також входив до складу ряду інших колективів. Періодично він підробляв ді-джеєм у нічних клубах.

Віталій Дроздов охоче бере участь у різних творчих проектах. Серед інших варто відзначити «Фабрику зірок», на якій радіопродюсер виступав як один із суддів.

Особисте життя

Про особисте життя Віталія Дроздова в пресі не повідомляється.

Скандали

У 2014-му році представники «Русского радио» в Росії заявили, що розривають стосунки з Україною. Це викликало обурення і здивування в колективі «ТАВР Медіа».

Причиною невдоволення російської сторони стала соціальна акція, яку проводило «Русское радио. Україна». Вона була націлена на збір коштів для української армії.

Генеральний директор «ТАВР Медіа» Віталій Дроздов повідомив на своїй сторінці, що контракт з «Русским радио. Россия» про постачання контенту дійсно розірваний. Але це сталося набагато раніше. Медійник також зазначив, що виконавцями топових пісень, які звучать на російському «Русском радио», є українські зірки.

Статок

Інформація про доходи не представлена ​​в ЗМІ.

Країна
Білорусь
Соцмережі