Дата народження
08 листопада 1985
Країна
Росія
Соцмережі

Віталій Галай - яскравий, талановитий, амбітний артист, який встиг підкорити чимало дівочих сердець. Переможець "Фабрики зірок".

Дата народження:
08.11.1985 р.
Рідне місто:
 Саха (Якутія)

Віталій Галай — сценічне ім'я артиста. Його справжнє прізвище — Бондаренко.
Майбутній співак народився в якутському місті Саха. Незабаром його сім'я переїхала в Україну. Новий будинок Віталій знайшов в містечку Оріхів Запорізької області.

З дитинства Галай тяжів до музики. Особливої підтримки рідних у своїх творчих пристрастях він не отримав, тому вважав за краще розпорядитися майбутнім на власний розсуд. Нічого не повідомивши батькам, Віталій Галай відправився в музичну школу. Хлопчикові вдалося пройти прослуховування і вступити на навчання. Потім він поставив батьків перед фактом, з яким їм довелося змиритися.

Отже, в музичній школі Віталік освоював гру на фортепіано. Здобувши середню освіту, хлопець вирішив почати будувати кар'єру співака. Батьки не зраділи такому вибору. Але Віталій знову не послухався їх. Галай кинув рідний Оріхів і переїхав до Києва. У столиці він вступив до Національної академії культури і мистецтв.

У 2007-му році Віталій Галай брав участь в українській «Фабриці зірок». У результаті хлопець став одним з переможців талант-шоу. Далі, разом з іншими «фабрикантами», Віталій Галай відправився на всеукраїнські гастролі.

Незабаром Галай увійшов до складу дуету «САХАР», який створив продюсер Геннадій Вітер. Другим учасником проекту став співак Євген Толочний. Досить швидко «САХАР» і, зокрема, Віталій Галай здобули популярність. Артист став часто світитися в ЗМІ.

Але будь-який цукор може танути. Так сталося і з музичним дуетом. Він розпався, а Віталій Галай взявся за сольну творчість.

У 2011-му році він взяв участь в нацвідборі на «Євробачення». Віталій представив трек «My expression». На цю ж композицію Галай презентував дебютний кліп.

Особисте життя

У 2011-му році любов мало не довела Віталія до смерті.

Співака кинула його дівчина, яку він так і не зміг розлюбити. Важкі переживання мучили й домучили хлопця.

Одного разу він відчув сильну слабкість. Як згадує Віталій, він подзвонив сімейному лікарю в напів непритомному стані. Допомогу потрібно було надати в найближчі хвилини.

Пізніше медики констатували у Галая сильну втрату крові в результаті внутрішньої кровотечі. Перебуваючи в лікарні, він вилив свої почуття на папері. Так виникла пісня «Ти і я».

Після виписки Віталій Галай занурився у творчість і зайнявся духовними практиками. Як відзначили друзі Галая, після того, що сталося, він сильно змінив своє кредо.

Скандали

У 2011-му році журналісти повідомили, який хабар потрібно заплатити, щоб потрапити в нацвідбір на «Євробачення». Отже, щоб засвітитися по телевізору в рамках нацвідбору, необхідно заплатити 5000 доларів. Перемога обійдеться в 300 тис. грн. Немає коштів, але є голос — потрапити на «Євробачення» не вдасться. Подейкують, що Віталій Галай не став винятком і також дав хабар.

У грудні 2015-го року Віталій Галай потрапив під арешт. Йому світило 12 років позбавлення волі.

Поліція виявила в артиста 60 г наркотичних речовин. У зв'язку з цим його помістили в СІЗО. Там Віталій Галай відбув день за грам. За зберігання наркотиків в особливо великих розмірах Віталію загрожувало до 12 років позбавлення волі.

Статок

Інформація про доходи Віталія Галая відсутня у відкритих джерелах.

Фото й відеоДата народження
08 листопада 1985
Країна
Росія
Соцмережі