Дата народження
14 жовтня 1963
Країна
Україна
Соцмережі

Віталій Ярема

Біографія

Віталій Ярема народився в 1963 році в одному з селищ Переяслав-Хмельницького району на Київщині. Освіту здобував спочатку в Калінінградській спеціальній школі міліції МВС СРСР, а потім - в Національній академії внутрішніх справ України.

Кар'єра

Відслуживши в армії, Віталій Ярема пішов працювати в органи внутрішніх справ України. У 1983 році став міліціонером при Дніпровському РВВС Києва. Потім займав різні посади (від дільничного інспектора міліції до начальника управління карного розшуку. В кінці 1999 року Ярема стає першим заступником начальника Головного управління по карному розшуку. До 2005 року працював займав керівні посади в МВС, потім пішов у відставку.

З 2006 року обраний депутатом міськради від блоку "Наша Україна". У 2012 році проходить до Верховної Ради від партії "Батьківщина". Будучи нардепом України, Віталій Ярема також був заступником голови Комітету Верховної Ради України, займався боротьбою з організованою злочинністю і корупцією. У лютому 2014 рік стає прем'єр-міністром, а в червні - Генпрокурором України. Однак через півроку подає у відставку і вступає в БПП.

Досягнення

Ярема Віталій має звання генерал-лейтенанта міліції, а також - заслуженого юриста України.

Чутки і скандали

Під час роботи Яреми на посаді керівника УБОЗ і всієї київської міліції його нерідко звинувачували в "кришуванні" приватних підприємств, а також в тому, що держслужбовець перевищував свої повноваження при розподілі службових квартир.

Ще коли Віталій Ярема був Генпрокурором (і після його відходу), деякі громадські організації намагалися порушити кримінальні справи проти нього у зв'язку з тим, що він навмисно затягував розслідування щодо активних політиків-прихильників режиму Януковича, а по відношенню до корупціонерів Олексія Азарова, Юрія Бойка, Дмитра Табачника так і не відкрив справи.

Статки і джерела доходів

За офіційними даними, Віталій Григорович за 2013 рік заробив 361 943 грн, а члени його сім'ї - 252 400. Також, він орендував 3 автомобілі: Volkswagen Touareg, ГАЗ 330210 і ГАЗ 32213С. Зате на дружину Яреми записані земельна ділянка на 7500 кв.м, приватний будинок площею 287 кв.м, величезна квартира на 262,8 кв.м, гараж і 3 машини: Mercedes-Benz ML350, Toyota RAV-4 і ВАЗ 2109.

Особисте життя і сім'я

Віталій Ярема одружений, має сина і двох дочок.

Фото і відео

Дата народження
14 жовтня 1963
Країна
Україна
Соцмережі