Дата народження
01 листопада 1979
Країна
Україна

Віталій Киба

Біографія

З'явився на світ 1 листопада 1979 року.

Вищу освіту здобув в Києві, в Інституті міжнародних відносин. Закінчив факультет міжнародного права в 2003 році, за спеціальністю приватне міжнародне право.

Кар'єра

По закінченню ВНЗ влаштувався на роботу в «Українське агентство з авторських і суміжних прав». Згодом став на чолі відділу, який займався захистом в Україні порушених прав іноземних авторів, а також захистом прав та інтересів правовласників з України в разі загроз за кордоном.

В результаті корисних знайомств, присвятив п'ять років роботи на українських нафтовиків. Сферою застосування таланту Віталія Олександровича Киби стало юридичне супроводження проведення геолого-розвідувальних робіт не тільки в Україні, але і в країнах Азії і Сходу.

По закінченню співробітництва зайнявся супроводом і наданням послуг аналітики і консалтингу для будівельних проектів по всьому світу. Має досвід роботи з законодавством східних і азіатських країн щодо прокладки автодоріг, аеропортів, мостів і тунелів, а також об'єктів як ядерної, так і теплової енергетики, ліній електропередач високої напруги і підземних шахт.

Досягнення

Статті та аналітичні пости Віталія Олександровича Киби розміщують у себе такі інтернет-видання як «Кореспондент», «Znaj.UA» і «ЛІГА».

Крім України працював в шести країнах: Ірані та Іраку, Кувейті і Арабських Еміратах, Непалі та Індії.

Чутки і скандали

Під час виборів 2006 року, перебуваючи в Арабських Еміратах, Віталій Олександрович Киба залучався до роботи виборчої комісії в якості члена комісії закордонної виборчої дільниці №68. Ділянка була розміщений в місті Абу-Дабі.

З 2014 по 2015 рік був одним із засновників Товариства з обмеженою відповідальністю «УкрВібухСервіс.». Напрямком роботи компанії було проведення підготовчих робіт на будівельних майданчиках. Внесок Віталія Олександровича Киби в дане підприємство склав декілька тисяч гривень, що еквівалентно 5% від статутного капіталу.

Стан і джерело доходу

За словами Віталія Олександровича Киби, його джерелом доходу є робота на будівельні компанії в тому числі і з іноземним капіталом в якості юриста і консультанта.

Особисте життя і сім'я

Дані про особисте життя за краще не афішувати.

Фото і відео

Дата народження
01 листопада 1979
Країна
Україна