Дата народження
04 вересня 1966
Країна
Україна
Соцмережі

Віталій Климов

Український музичний продюсер та кліпмейкер. Відомий завдяки співпраці з гуртами «Табула Раса», «Океан Ельзи», співачкою Альоною Вінницькою.

Дата народження:
04.09.1966 р.
Рідне місто:
Київ

Віталій Климов з дитинства мріяв стати футболістом. З ранніх років Віталік грав у різних футбольних клубах. Проте на вибір майбутньої професії сильно вплинули його батьки-журналісти. Так хлопець вступив на факультет журналістики.

Отже, журналістську кар'єру Віталій Климов почав у 1988-му році. До середини 90-х рр. він працював на різних телеканалах і писав для багатьох видань.

Варто відзначити, що в студентські роки Віталія здолала любов до музики. Так, разом з друзями він створив колектив «Троє». Під час армійської служби він став вокалістом і гітаристом солдатського ансамблю. Повернувшись на громадянку, Климов приєднався до рок-групи «Баніта Байда». Пізніше він став одним із творців фестивалю «Чорна Рада».

На початку 90-х рр. Віталій Климов зайнявся відеовиробництвом. Незабаром він заснував продакшн-студію «Master Video». Компанія зайнялася розвитком комерційних телеканалів.

Згодом Віталій Климов взявся за продюсування українських виконавців. Він співпрацював з такими зірками, як «Океан Ельзи», Альона Вінницька та «Табула Раса».

Особисте життя

Віталій Клімов був одружений. На даний момент продюсер розлучений. Плодом подружнього життя став син Мар'ян (1989 р. н.).

Скандали

Під час служби в радянській армії Віталій Климов вляпався в халепу. Особливий відділ корпусу звинуватив молодого бійця в участі в пропаганді буржуазно-філософських ідей. Причиною послужив самвидав «Вечірній Вермонт». Газета пародіювала стиль і стандарти верстки радянської преси. Але не тільки цим завинив Віталій Климов. Свідомі товариші по службі донесли керівництву, що Віталік любить обговорювати з іншими солдатами буржуазні ідеї. Зокрема, він любить розмовляти про творчість Ніцше, Камю, Сартра і Гайдеггера.

Однак заслужене покарання неслухняний Клімов так і не отримав. Справу закрили завдяки особистій участі начальника особливого відділу.

Цікаві факти

Творче життя Віталія Климова наповнене конфузними і цікавими, але дуже примітними випадками.

Одного разу йому довелося створювати бізнес-план групи «Океан Ельзи». Працюючи над цим документом, Віталій спирався на бізнес-план будівництва заводу. Цей документ потенційні інвестори групи дали Климову як зразок. Святослав Вакарчук, звичайно, не завод, все ж бізнес-план вдався...

Статок

Інформація про доходи Віталія Клімова не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\1.07\Виталий Климов.jpg


Дата народження
04 вересня 1966
Країна
Україна
Соцмережі