Дата народження
06 березня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
242

Віталій Козловський

Заслужений артист України, співак, танцюрист

Дата народження: 06.03.1985 р.

Рідне місто: Львів

Віталій Козловський народився в родині електрика та бухгалтера. Його батько часто відлучався у відрядження. Коли хлопчикові виповнилося 14 років, його мати виїхала в Італію на заробітки. З ранніх років Віталію доводилося привчатися до самостійності. Одним із його великих захоплень було мистецтво танцю.

У 1993-му році Віталій почав займатися танцями. У 2002-му році він увійшов до складу модерн-балету «Життя». Майбутньому співаку пощастило виконати дикі танці у співпраці з Русланою.

У тому ж 2002-му році Віталій вступає на факультет журналістики у Львівський Національний університет ім. І. Франка.

У жовтні Віталій Козловський вперше постає перед публікою як  співак. Він перемагає в телепередачі «Караоке на майдані» (у Львові), виконавши пісню «Вона» гурту «Плач Єремії». Після Віталій здобув перемогу в першому сезоні музичного телепроекту «Шанс». Так почалася бурхлива вокальна кар'єра танцюриста.

З 2007-го року співак співпрацює з National Box Promotion і компанією К2. Співак часто виконує гімн України на міжнародних боксерських поєдинках. Він також є виконавцем гімну «Чемпіони» Української олімпійської збірної.

З 2013-го року Віталій Козловський веде продюсерську діяльність. Його першою підопічною стала співачка Юлія Думанська.

Віталій також знімається в кіно, серіалах і мюзиклах, дублює закордонні фільми та мультфільми.

Велику увагу Віталій Козловський приділяє благодійності та соціальним проектам.

Особисте життя

Український мачо Віталій Козловський запевняє, що не знаходить часу на особисте життя. Проте в пресі часто з'являється інформація про чергові інтрижки співака. Один з романів вів зірку під вінець.

У 2016 році, підбираючи дівчину для зйомок кліпу «Відпускаю на», Віталій натрапив на еротичні знімки Раміни Есхакзай. Дівчина погодилася зіграти роль в музичному відео. Під час зйомок у неї зав'язалися тісні стосунки зі співаком. Незабаром вони переросли в тривалий роман. Віталій зробив Раміні пропозицію руки і серця, яке вона охоче прийняла. У 2017-му році відбулися заручини. Після підготування до весілля Раміна заявила, що не готова до шлюбу. Пара вирішила зробити паузу у відносинах.

Скандали

9-го травня 2018 року Віталій Козловський виступив у Москві на День перемоги, викликавши обурення в українському суспільстві. Наступні концерти співака в Україні були зірвані. Після артист повідомив, що більше не буде давати концерти в РФ.

Статок

У 2010-му році артисту вдалося заробити 300 тис. USD.

Дата народження
06 березня 1985
Країна
Україна
Соцмережі