Країна
Україна
Соцмережі

Віталій Кудлак

Кудлак Віталій Ярославович: очільник Шумської районної державної адміністрації та викладач економіки

Кудлак Віталій Ярославович — у січні 2020 року призначений головою Шумського району Тернопільської області.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання
  7. Відео

Біографія

Віталій Ярославович Кудлак народився в 1982 році.

Освіта

Віталій має диплом за спеціальністю "Економіка підприємств". У 2004 році закінчив Тернопільську академію народного господарства (зараз Тернопільський національний економічний університет).

Потім три роки навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2008 році Кудлак захистив дисертацію на тему: "Теорія і практика ринкового реформування в економічній спадщині М. Х. Бунге" та отримав ступінь кандидата економічних наук. Автор понад 50 публікацій.

Сім’я

Віталій Кудлак одружений. Дружину звуть Галина. Вона є співавтором наукових робіт чоловіка з економіки. У Віталія та Галини дві доньки: Дарина та Катерина.

Кар'єра

Після закінчення аспірантури Віталій у 2007 році влаштувався працювати у ПВНЗ "Інститут економіки та підприємництва". Один рік був старшим викладачем кафедри загальноекономічних дисциплін. Потім з 2008 по 2009 рік він обіймав посаду проректора з наукової роботи.

У 2009 році Кудлак перейшов на роботу у Тернопільський національний технічний університет. Викладав на кафедрах "Економічної теорії" та "Державного управління та економіки". З 2014 року — доцент кафедри "Економіки і фінансів".

У 2010 році від партії "Фронт змін" Кудлак балотувався до Тернопільської обласної ради. Віталій — голова громадської організації "Демократичний альянс Тернопільщини", а також член політичної партії "ДемАльянс".

На президентських виборах 2019 року Кудлак був довіреною особою на 163-му виборчому окрузі кандидата Анатолія Гриценка. 30 січня 2020 року президент Володимир Зеленський призначив Віталія Кудлака головою Шумської районної державної адміністрації Тернопільської області.

Декларація

У грудні 2019 року Віталій Кудлак опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Власної нерухомості новий голова Шумської РДА не має. На його дружину оформлена квартира (36,6 кв.м.) у Тернополі. Кудлак має безкоштовне право користування дачним будинком (88,9 кв.м.), що належить Валентині Семеновій. Дача знаходиться у селищі Велика Березовиця Тернопільської області. На Семенову записаний й автомобіль ВАЗ 21063 1987 року випуску, яким користується Кудлак.

У 2018 році зарплата Віталія в університеті склала 150 тисяч. Дружина поповнила сімейний бюджет на 108,7 тисячі гривень. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) голова Шумської РДА у декларації не відобразив.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=MB1EUI0OyQc 

Країна
Україна
Соцмережі