Дата народження
19 липня 1954
Країна
Україна
Соцмережі
324

Віталій Малахов

Український театральний режисер, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Народний артист України. Художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі.

Дата народження:
19.07.1954 р.
Рідне місто:
Львів

Віталій Малахов розпочав свою професійну діяльність набагато раніше, ніж отримав професійну освіту.

У 1963-му році він почав працювати в студії юних дикторів на українському радіо.

У 1972-му році він переїхав до Києва. У столиці Віталій Малахов вступив до театрального університету ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ). Там він вивчав режисерське ремесло.

У 1977-му році Віталій Малахов з'явився на українському телебаченні.

Через рік він отримав роботу в театрі російської драми ім. Лесі Українки.

У 1979-му році він перейшов у театр естради.

У 1985-му році він зібрав свою театральну трупу. До 1987-го року вона діяла на базі молодіжного театру.

У 1987-му році Віталій Малахов заснував власний театр. Цим дітищем став Київський драматичний театр на Подолі. До цього часу Віталій Малахов залишається художнім директором і керівником цього театру.

Варто відзначити, що постановки театру на Подолі користуються великим успіхом у публіки. Їх сучасність чудово поєднуються з гумором та інтелектуальністю. Всі спектаклі рясно приправлені музичними номерами. Одними з найбільш улюблених стали такі постановки, як: «Лебедине озеро: Сутінки», «Я – Марія Каллас» і «Дзеркало Сен-Жермена».

З трупою театру на Подолі співпрацюють багато знаменитих артистів. У їх числі зірка «Дизель Студіо» Вікторія Булітко.

Варто відзначити, що Віталій Малахов активно співпрацює з різними театральними агентствами та окремими проектами. Він є постановником такої скандально-розважальної п'єси, як спектакль «Він моя сестра». Головні ролі в ньому виконують Володимир Горянський та Анатолій Хостікоєв.

У 2014-му році Віталій Малахов зрежисував творчий вечір Анастасії Дмитрук – поетеси, яка прославилася революційними віршами під час Євромайдану. Критики відзначили оригінальність події, яка стала справжньою театральною дією, а не очікуваним читанням поезії.

Особисте життя

Віталій Малахов був одружений. У пари народилася дочка Дарина. У подальшому вона стала телеведучою.

Скандали

У листопаді 2015 го року перед публікою постав оновлений фасад будівлі театру на Подолі. Кияни та гості столиці, у тому числі іноземні, розкритикували оновлений вигляд будівлі. Обурення переросло в справжній скандал.

Статок

Точна інформація про доходи Віталія Малахова в пресі не представлена.

Дата народження
19 липня 1954
Країна
Україна
Соцмережі