Дата народження
26 вересня 1986
Країна
Україна

Віталій Плукар

Плукар Віталій Володимирович: чиновник, який вдруге увійшов до ЦВК

Плукар Віталій Володимирович – юрист, колишній помічник нардепа, член ЦВК з 2018 року.

Біографія

Віталій Плукар народився в 1986 році. Проживає у Віті-Поштовій Києво-Святошинського району Київської області.

Освіта

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському державному університеті внутрішніх справ, який закінчив у 2011 році.

Сім'я

Одружений з Іриною Плукар, яка працює помічником судді служби помічників управління забезпечення роботи четвертої судової палати у Вищому господарському суді України. 

Подружжя має сина Володимира.

Кар'єра

Детально кар'єрний шлях Віталія Плукара не представлений у ЗМІ. 

Відомо, що Віталій працював помічником-консультантом народного депутата України від «Удару» Валерія Карпунцова (у сьомому скликанні парламенту). Працював на платній основі.

Пізніше працював у Департаменті місцевого самоврядування та децентралізації Адміністрації Президента України на посаді завідувача відділу моніторингу діяльності місцевих органів влади та підтримки їх правотворчих ініціатив.

З 2018 року є членом Центральної виборчої комісії: спершу за головування Тетяни Сліпачук, потім – Олега Діденка, бо в 2019 році він повторно увійшов у комісію.

Уперше кандидатуру Плукара в члени ЦВК було подано ще в 2016 році. Тоді його особу запропонувала фракція політичної партії Блок Петра Порошенка "Солідарність". 

У червні 2016 року Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради подання про призначення членів ЦВК з 11 осіб, серед яких був і Віталій Плукар. У січні 2018 року на сайті президента було опубліковане друге подання, в якому серед прізвищ також фігурував Плукар. 

У лютому 2018 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій опублікував оновлений список кандидатур до складу ЦВК, отриманий від Президента. У вересні 2018 року Плукар став членом ЦВК.

Декларація

Згідно з декларацією, поданою у вересні 2019 року, Плукар Віталій Володимирович володіє разом із дружиною квартирою площею 53.7 м2 в Києві, а разом із батьком садовим будинком площею 94.2 м2 у Віті-Поштовій Київської області.

Катається Віталій на автівці батька – Mazda 2016 року випуску.

У звітному році дохід Віталія Володимировича склав 605 тисяч 200 гривень. Дружина поповнила бюджет на 558 тисяч 687 гривень. А спільний дохід від надання майна в оренду склав 240 тисяч гривень.

На банківських рахунках подружжя зберігає 127 тисяч 559 гривень. Готівкою вони мають 35 тисяч доларів та 3 тисячі 500 євро.

Дата народження
26 вересня 1986
Країна
Україна