Дата народження
30 червня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Віталій Погосян

Погосян Віталій Валерійович: депутат Вінницької міської ради та "варяг" Харківської ОДА

Погосян Віталій Валерійович — вінницький депутат з БПП, який став першим заступником губернатора на Харківщині.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання
  7. Відео

Біографія

Погосян Віталій Валерійович народився 30 червня 1981 року у Вінниці.

Освіта

Віталій навчався у Вінницькому національному технічному університеті та Вінницькому торгово-економічному інституті КНТЕУ. Має диплом за спеціальністю менеджер-економіст. У 2019 році він закінчив Одеський регіональний інститут державного управління при Президентові України.

Сім’я

Погосян перебуває у шлюбі. Дружину звуть Світлана. Вона працює у ФОП "Навроцький А.П.". Разом з дружиною Віталій виховує двох дітей.

Кар'єра

З червня 1998 по січень 2000 року Віталій працював страховим агентом Вінницької філії ВАТ "Страхова компанія "Скайд-Вест". У лютому 2000 року він став менеджером у ТОВ "Комфорт".

У вересні 2004 року Погосян влаштувався в "УкрСиббанк". Протягом двох з половиною років він працював на посадах від спеціаліста до провідного спеціаліста відділу продажів.

У квітні 2007 року Віталій перейшов в "Укрексімбанк". Він був провідним економістом, завідувачем та директором сектора прямих продажів і розвитку роздрібного бізнесу у вінницькій філії банку до вересня 2009 року.

Потім п'ять з половиною років Віталій був начальником відділу корпоративних клієнтів і заступником директора з корпоративного бізнесу відділення "Вінницька регіональна дирекція "ВТБ БАНК".

У квітні 2015 року Погосян став директором департаменту економіки та інвестицій міської ради. Восени того ж року він був обраний до міської ради Вінниці від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" (територіальний виборчий округ №30). Віталій — секретар постійної комісії міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

У січні 2020 року Погосян став першим заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера.

Новина про призначення Погосяна першим заступником губернатора викликало неоднозначну реакцію в ЗМІ. Віталія назвали "вінницьким прихильником Порошенка".

Сам Погосян заявив, що покинув у Вінницькій міській раді фракцію БПП, так як "бути у цьому об'єднанні немає сенсу". Також журналістам новий заступник губернатора Харківщини повідомив, що не був людиною партії експрезидента. 

"У 2015 році чинне законодавство не дозволяло бути самовисуванцем, висували партії. Я не член партії, я був людиною, яка працювала в місті Вінниці".

Декларація

У грудні 2019 року Віталій Погосян перед звільненням з департаменту економіки Вінницької міськради опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2019 рік.

Вінницький депутат володіє сімома земельними ділянками та квартирою (51,5 кв.м.). У спільній власності він володіє житловим будинком (130,3 кв.м.). У безкоштовному користуванні у Погосяна ще одна земельна ділянка (511 кв.м.) та житловий будинок (97,9 кв.м.). Пересувається Віталій на автомобілі Toyota Auris 2012 випуску. У 2015 році машина обійшлася депутатові в 200 тисяч гривень.

У 2019 році зарплата директора департаменту економіки Вінницької міської ради склала 346 тисяч. Страхові виплати склали 18 тисяч. Банківські відсотки - 6,5 тисяч. Дохід від відчуження рухомого майна приніс Погосяну 780 тисяч. Зарплата дружини - 55 тисяч.

На банківських рахунках Віталія зберігається 16 тисяч гривень та 28,5 тисяч доларів. Готівковими коштами він задекларував 100 тисяч доларів. У Світлани Погосян готівкою 55 тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Kt-guhS5szU 

Дата народження
30 червня 1981
Країна
Україна
Соцмережі