Дата народження
01 лютого 1973
Країна
Україна

Віталій Шпак

Шпак Віталій Петрович: головний фіскал Буковини 

Шпак Віталій Петрович вихідець із Вінничини, якого призначили керувати податковою на Буковині. 

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Новини
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Шпак Віталій Петрович народився на Вінниччині в смт Чичельник 1 лютого 1973 року.

Освіта

У 1995 році отримав диплом економіста, закінчивши Тернопільську академію народного господарства.

Сім’я

Одружений із Шпак Аллою Павлівною. Спільно пара виховує двох дочок: Ольгу та Марію.

Кар’єра

Свій кар’єрний шлях Шпак Віталій Петрович розпочав ще у 1999 році, влаштувавшись в органи Державної податкової служби. 

У 2001 році він посів місце заступника начальника інспекції -  начальника відділу стягнення податкової заборгованості Барської міжрайонної державної податкової інспекції Вінницької області, на якому пропрацював майже два роки. Опісля обійняв посаду начальника Іллінецької міжрайонної державної податкової інспекції Вінницької області Державної податкової служби, на якій пропрацював десять років.

Вже у 2013 році Шпак Віталій Петрович став начальником Іллінецької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, а через рік був призначений вже першим заступником. 

У квітні 2016 року Шпака призначили заступником начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області. А через місяць за наказом Державної фіскальної служби України був призначений заступником начальника  Головного управління ДФС у Чернівецькій області, у зв'язку з службовою необхідністю став ще й виконувачем обов'язків начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Вже у 2019 році Шпак Віталій Петрович обійняв посаду начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Новини 

У гучних скандалах чи корупційних схемах прізвище Шпака Віталія Петровича не фігурувало.

Декларація

У декларації за 2018 рік Шпак Віталій Петрович вказав, що має квартиру в Чернівцях, площа якої складає 60,5 м.кв. (право користуватися нею також має Патраш Павло Петрович).

 Дружина ж володіє квартирою на 102,5 кв. м у Вінниці, користуватися якою має право Шпак Галина Михайлівна. Крім цього, Віталій вказав будинок на 45 м.кв, який знаходиться у Верхніх Петрівцях Чернівецької області. Право користуватися майном також має Скіпор Іван Григорович. 

Їздить Шпак Віталій Петрович на Toyota CAMRY 2015 року випуску, яку він бере в безкоштовне користування у  Шпак Галини Михайлівни. Дружина Віталія орендує Nissan Qashqai 2008 року випуску у  Пащенко Галини Петрівни. 

Дохід Віталія за 2018 рік склав  335 тисяч 621 гривню. Дружина Віталія у 2018 році оримла 37 тисяч 500 гривень (допомога по безробіттю). Ще 50 тисяч 150 гривень Алла Шпак отримала від заняття підприємницькою діяльністю. 

Із грошових активів Шпак Віталій Петрович вказав 12 тисяч доларів і  25 тисяч гривень готівкою.  

Відео

https://youtu.be/JCE_G_a4OAc 

Дата народження
01 лютого 1973
Країна
Україна