Дата народження
02 серпня 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Віталій Віценець

Віталій Віценець - український футболіст, півзахисник «Маріуполя». Вихованець дитячої футбольної академії донецького «Шахтаря». У березні 2010 року перейшов до луганської «Зорі» на правах вільного агента. Запрошувався в збірні України різних вікових категорій. Одружений.

Біографія

Віталій Віценець народився в Дніпропетровській області в 1990 році. Майбутній зірковий півзахисник вступає в Першотравневу футбольну академію в 1999 році, а вже в 2002 році переходить в дитячу школу донецького «Шахтаря».

Кар'єра

Професійні кроки в дорослому спорті Віталій Віценець робить в 2008 році, коли стає членом команди «Шахтар-2». Наступні 4 роки грає в донецькій команді, а в 2013 році переходить в футбольний клуб «Севастополь».

Віталій Віценець був змушений припинити кар'єру професійного футболіста у віці 25 років через проблеми з коліном. У 2017 року молодий футболіст тимчасово повертається в спорт і грає за команду «Маріуполь». На даний момент Віталій Віценець знову знаходиться на лаві запасних, оскільки не може грати в футбол через проблеми зі здоров'ям. Активно займається тренерською роботою.

Досягнення

Віталій Віценець - чемпіон України у складі донецького «Шахтаря». Також вигравав Кубок України в 2011 році. Перемагав на чемпіонаті Європи серед молоді в 2009 році.

Чутки і скандали

Віталій Віценець прославився як гравець зі зламаною кар'єрою. Травми вкрай перспективного футболіста активно обговорювалися фанатами «Шахтаря» та інших команд, яким лише залишається гадати, як би склалася кар'єра спортсмена, якби не його проблеми зі здоров'ям. Сам футболіст заявляв, що його травма і передчасно закінчена кар'єра - вина непрофесійних лікарів.

Перехід Віталія з клубу в клуб і постійні реабілітації перетворилися в «мильну оперу», яка дратує багатьох уболівальників, які заявляють, що ресурси їх клубів можуть бути спрямовані на більш перспективних гравців.

Статки і джерела доходів

Віталій Віценець заробляв близько півмільйона доларів на рік. Великі заробітки у футболіста були в період до 2013 року. Потім  його почали долати травми, через які його доходи впали в рази. На сьогодні Віталій Віценець займається тренерською роботою, яка приносить йому не більше 10 тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Віталій Віценець перебуває у шлюбі з Асуаною Віценець. Подробицями свого сімейного життя футболіст зі ЗМІ не ділиться.

Фото і відео


Дата народження
02 серпня 1990
Країна
Україна
Соцмережі