Дата народження
09 грудня 2002
Країна
Україна
Соцмережі

Влада Никольченко

Українська гімнастка. Кандидат у майстри спорту. Вже встигла прославитися: у 2018 році здобула три медалі в Баку, а також бронзу в Мінську на етапі Кубку світу з художньої гімнастики.

Біографія

Влада Никольченко - українська гімнастка. Народилася в 2002 році в Харкові. З раннього віку займається спортом і вибирає в якості спеціалізації спортивну гімнастику. Тренується під керівництвом Наталії Коваль.

Кар'єра

Професійну кар'єру Влада Никольченко починає лише в 2017 році. Тоді юна спортсменка вперше виступає на Чемпіонаті України. Дебют виявився успішним. Влада Никольченко виграє бронзову медаль у багатоборстві.

Украй успішним для харків'янки є 2018 рік. Влада Никольченко виграє на Гран-Прі Тьє в змаганнях з обручем і виграє срібло у вправах з булавою.

Широку популярність Влада Никольченко отримує за результатами етапу Кубка світу з художньої гімнастики в Баку. Українська спортсменка привозить зі столиці Азербайджану одну золоту медаль, дві срібні та три бронзові.

Результативним для гімнастки виявився етап Кубка світу в Мінську, на якому вона виграла бронзу у вправах із обручем. Влада Никольченко увійшла до складу збірної України з художньої гімнастики і готується до виступу на Чемпіонаті світу.

Досягнення

Влада Никольченко - одна з найбільш перспективних гімнасток сучасної України. Кандидат у майстри спорту. Призер Чемпіонатів України з художньої гімнастики. Переможниця і призер етапів Кубка світу.

Чутки і скандали

Влада Никольченко - молода зірка, яка стрімко піднімається до піку кар'єри. Ходять чутки, що успіхи юної харків'янки не подобаються деяким членам правління Федерації художньої гімнастики України. Джерела стверджують, що чиновники не хотіли включати юну чемпіонку в збірну країни на прийдешній чемпіонат світу. «Шишки» побоюються, що Никольченко «потіснить» інших спортсменок на п'єдесталі і приверне до себе підвищену увагу.

Статки і джерела доходів

Влада Никольченко почала заробляти в спорті лише в 2017 році. Гімнастка отримала преміальні за свої численні перемоги на міжнародних змаганнях на суму, що не перевищує 30 тисяч доларів. Никольченко також отримує матеріальне утримання від держави, що не перевищує 200 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Влада Никольченко все ще вчиться в школі. Постійно проживає з батьками в рідному Харкові.

Фото і відео


Дата народження
09 грудня 2002
Країна
Україна
Соцмережі