Дата народження
04 грудня 2002
Країна
Україна
Соцмережі

Владислав Фенічко

Молодий український співак, суперфіналіст третього сезону вокального шоу «Голос. Діти (Україна) », соліст групи« Dside Band ».

Дата народження:
04.12.2002 р.
Рідне місто:
Полтава

Повне ім'я співака — Владислав Романович Фенічко.

Як розповідає молодий виконавець, свій талант він успадкував від бабусі. Вона дуже любила спів. Цією пристрастю вона заразила онука. Влад Фенічко повідомляє, що почав співати ще в дитячому віці. Він підспівував мамі, коли та співала йому колискові.

У віці 4 років хлопчика прийняли в вокальний колектив «Дзвіночки». Так Влад навчався співу і виступав на різних заходах.

Через 2 роки Фенічко став відвідувати додаткові уроки вокалу у приватного педагога. У цей же період хлопець захопився танцями. Не покидаючи колектив «Дзвіночки», Влад Фенічко приєднався до танцювальної групи «Пірует». У цьому колективі він вивчав і виконував народні, класичні танці, а також контемп. Через 5 років Влад покинув склад «Піруета», щоб більше часу приділяти вокалу.
Незабаром Влад Фенічко переміг на місцевому конкурсі «Стань Зіркою». Там його помітив Євген Присяжнюк, директор продюсерського центру «Golden Sound». Влад став учнем і підопічним цього агентства. Хлопець почав вивчати вокальне виконання в американському стилі, а також виробляти сценічну поведінку.

У 2015-му році вийшло перше відео Фенічка на пісню «All Of Me».
Через рік Влад Фенічко взяв участь у талант-шоу «Голос. Діти-3 ». Його наставником став Monatik. У суперфіналі Влад увійшов до трійки лідерів проекту.
Після талант-шоу він став фронтменом групи «Dside Band».

Особисте життя

Як стверджує Влад Фенічко, на талант-шоу «Голос. Діти-3» він зустрів близьку людину. На проекті 13-річного хлопця наздогнала перша любов. Його обраницею стала конкурсантка з Івано-Франківська Юлія Радчук. Обидва артисти перебували в команді Monatikа і були конкурентами один для одного. Проте, як зізналися закохані, вони не уявляли життя, в якому вони не разом. Під час одного з ефірів ведуча Катя Осадча запитала у Влада, наскільки серйозні його стосунки з Юлією. Хлопець зніяковів і відповів, що у них все серйозно.

Однак Юля вибула з проекту набагато раніше, ніж Влад. Це не стало перешкодою для їхніх почуттів. Щоб привітати кохану з днем народження, Влад відволікся від конкурсу і відправився до Юлі. Його візит став для неї сюрпризом. Ще більшою несподіванкою виявився подарунок Влада — браслет з половинками серця. Щоб купити його, Фенічко продав найдорожче — свою гітару. Дівчина прийняла привітання і віддала коханому другу половинку серця. Влад повідомив, що буде носити його як оберіг.

Співак розповідає, що пісню «Обійми» Святослава Вакарчука він виконував, думаючи про Юлю.

Але перша любов не тривала довго. У 2019-му році стало відомо про новий роман Владислава. Про це розповіла дочка Костянтина Меладзе — Лія. У березні дівчина відзначала своє 15-річчя. Знімки зі свята вона розмістила в Instagram. На деяких фото дівчина ніжно обіймає і цілує Влада Фенічка.

«Ти мій, і я не поділюся. І не важливо, де ти знаходишся, я твоя, ти моє щастя», — підписала Лія один зі знімків.

Як з'ясувалося, за кілька тижнів до урочистості у Лії зав'язався роман з Владом.

Статок

Інформація про доходи Влада Фенічка не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\1.07\Влад Феничко.jpg

Дата народження
04 грудня 2002
Країна
Україна
Соцмережі