рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
10 липня 1982
Країна
Україна
Соц.мережі
761
Владислав Яма

Танцюрист, хореограф, телеведучий.

Дата народження: 10.07.1982 р.

Рідне місто: Запоріжжя

У родині педагогів одного разу народився маленький хореограф. Назвали його Владом. З дитинства майбутній танцюрист виявляв великий інтерес до хореографії.

Вивчившись у гімназії до 9-го класу, Влад Яма почав давати уроки хореографії для дітей. З 19-ти років він почав займатися з усіма віковими категоріями.

Влад Яма виступав у багатьох запорізьких танцювальних колективах. Його професійна практика почалася з клубу «Крок». Потім протягом декількох років він танцював в колективі «Фієста». Паралельно Влад Яма навчався в Запорізькому національному університеті.

Переїхавши до Києва, Влад Яма продовжив свою танцювальну діяльність. Він навчався в столичному «Данс-центрі», а також виступав в Українській федерації сучасного танцю.

Крім того, Влад Яма став викладачем в Київському національному університеті культури і мистецтв.

У 2002-му році український танцюрист засвітився на міжнародній сцені. У парі з Мартою Бакай він виступив в Англії на Open Metropolitan Championship, відкритому чемпіонаті зі спортивних танців серед аматорів. Результатом стала перемога в категорії латинських танців.

Влад Яма також є володарем кубка України з бальних танців.

Всеукраїнську славу йому принесло телешоу «Танці з зірками». Разом з Наталею Могилевською він брав участь в першому сезоні проекту. Після цього шоу Влад Яма гастролював разом зі співачкою. Після спільного турне Влад Яма став частим гостем багатьох телешоу.

Так Влад Яма став членом журі на таких проектах, як «Україна має талант», «Танцюють всі!», «Танці з зірками», «Ліга сміху» і «Модель ХL».

Влад Яма часто співпрацює з шоу-балетом «Freedom». Він також володіє власною школою танців.

Варто відзначити, що Влад Яма є багатосторонньою особистістю. Крім оригінальних танців, він винайшов сільнички, які не б'ються.

Особисте життя

Влад Яма одружений. Його дружину звати Ліліана. У пари є син Ліон.

Скандали

У 2017-му році в четвертому ефірі шоу «Танці з зірками» сталося те, що стало предметом скандалу. Суддя Влад Яма позитивно оцінив виступ Сергія і Сніжани Бабкіних. Декорацією містичного номера служило дерево. Влад зазначив, що в номері було троє. Він вказав на дерево і повідомив, що хотів би прибрати Дмитра Комарова. Цей журналіст також брав участь в проекті і дуже часто піддавався суддійській критиці. Дмитро різко відреагував на жарт Влада. На своїй сторінці він назвав хореографа сліпим суддею.

Статок

Прибутки танцюриста не підраховані пресою.

Дата народження
10 липня 1982
Країна
Україна
Соц.мережі