Дата народження
26 січня 1987
Країна
Україна
Соцмережі

Владислав Хахулін

Хахулін Владислав Костянтинович: депутат Київоблради, якого відправили у нокаут під час засідання

Хахулін Владислав Костянтинович: отримав перелом щелепи, струс мозку і втратив зуби під час бійки в залі засідань Київської обласної ради.

Біографія

Владислав Костянтинович Хахулін народився 26 січня 1987 року в місті Київ.

Освіта

Владислав закінчив 105-у столичну школу та Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Сім’я

Хахулін перебуває у шлюбі. Дружину звуть Анастасія (дівоче прізвище Неведомська). Вона за освітою юрист, закінчила Київський національний університет внутрішніх справ.

Анастасія є головним фахівцем відділу управління з питань забезпечення депутатської діяльності та роботи з постійними комісіями Київської обласної ради.

Раніше дружина Владислава була директором юридичної фірми "Есперус", а спільно з Ганною Стариковою входила до Наглядової ради банку "Велес", власником був голова Київської обласної організації "Батьківщина" Костянтин Бондарєв.

У подружжя двоє дітей Святослава і Ярослава.

Кар'єра

У 2015 році Владислав став депутатом Київської обласної ради (28-й округ, Кагарлицький район). Хахулін балотувався від ВО "Батьківщина". На момент виборів він був тимчасово безробітним. В облраді Владислав увійшов до складу комісії з питань свободи слова та засобів масової інформації.

У 2016 році він став начальником відділу матеріально-технічного забезпечення виконавчого апарату Київської обласної ради. Потім очолив управління інформаційних технологій та матеріально-технічного забезпечення виконавчого апарату КОС.

У липні 2019 року Хахулін брав участь в парламентських виборах. Його прізвище значилося під №115 виборчого списку ВО "Батьківщини". Однак стати народним депутатом йому не вдалося. Його номер виявився непрохідним.

У грудні того ж року Владислав заявив, що виходить з фракції ВО "Батьківщина", а також залишає партію, членом якої був протягом останніх десяти років. Після цього Хахулін став членом депутатської групи "Разом за Київщину".

Компромат

У червні 2017 року на парковці одного зі столичних супермаркетів був пограбований автомобіль Владислава Хахуліна. Злодій вкрав сумку з ноутбуком і документами. Крім того, за даними ЗМІ, "також здобиччю крадія стали 100 тисяч гривень".

Всього через пару місяців з депутатом трапився куди більш неприємний інцидент. У вересні 2017 року прямо у залі засідання Київської обласної ради сталася бійка, після якої Хахулін опинився у лікарні.

За інформацією ЗМІ, причиною бійки стало те, що члени фракції БПП "спочатку заблокували трибуну, а потім депутат Карлюк підійшов до голови облради Старикової і вирвав мікрофон".

На допомогу своїй колезі по партії кинувся Владислав Хахулін. Однак на "його прохання" не чіпати Старикову "Карлюк відповів кулаком. В результаті Хахулін знепритомнів".

Пізніше депутат Київоблради від ВО "Батьківщині" Олег Кіщук повідомив, що у його однопартійця "перелом щелепи, струс мозку і вибиті зуби".

Після цього інциденту регламентна комісія повинна підготувати звернення в поліцію з метою притягнення до відповідальності депутата-забіяки.

"За фактом побиття, яке скоїв Віталій Карлюк, на місце злочину я викликала поліцію і склала заяву про замах на моє життя і побиття депутата Владислава Хахуліна", - зазначила голова Київоблради Ганна Старикова.

Голова ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагала негайного порушення кримінальної справи за нанесення тяжких тілесних. Однак далі все "заглохло".

У грудні 2019 року Хахулін опинився серед 12 депутатів КОС, обраних від ВО "Батьківщина", які покинули лави партії.

Ще навесні вибухнув конфлікт з керівником місцевого осередку Костянтином Бондарєвим. Юлія Тимошенко пообіцяла розібратися у конфлікті, але вже після президентських виборів. Однак, не отримавши від неї реакції через пів року, обранці вирішили вийти з політсили.

Декларація

У березні 2019 року Владислав Хахулін опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Власного рухомого та нерухомого майна у депутата Київської обласної ради не має. Його дружині належить земельна ділянка (1043 кв.м.) у селі Хотянівка Київської області. Проживає подружжя у київській квартирі (74.6 кв.м.), якою володіє тесть депутата - Юрій Неведомський.

Анастасія пересувається на автомобілі Mitsubishi Colt 2006 року випуску. У 2016 році Хахуліна придбала машину за 149 тисяч гривень.

Зарплата Владислава у Київоблраді у 2018 році склала 348 тисяч гривень. У якості кешбеку від "Універсал банку" він отримав чотири тисячі гривень. Подарунок в негрошовій формі від КОС він отримав на суму у дві тисячі. Річне жалування Анастасії склало 232,7 тисячі гривень. Допомога їй на лікування - 24,6 тисячі.

У банку депутат облради зберігає 140 гривень, його дружина - майже чотири тисячі гривень. Готівковими коштами на двох у подружжя Хахуліних 30 тисяч доларів, 20 тисяч євро та чверть мільйона гривень.

Посилання

Facebook

Відео

https://youtu.be/Q-Ysf2Ph3m8 

Дата народження
26 січня 1987
Країна
Україна
Соцмережі