Дата народження
13 травня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Владислав Севрюков

Севрюков Владислав Володимирович

Депутат ВР (VIII скликання), медіаменеджер, спортсмен

Дата народження:
13.05.1975 р.
Рідне місто:
Чернівці

Владислав Севрюков навчався в чернівецькій спортивній школі №1. З 11-ти років юнак займався стрільбою з лука. Цей спорт його захопив і приніс безліч перемог. У 1989-му році він посів перше місце на всеукраїнському змаганні. Через 2 роки хлопець став чемпіоном СРСР. Трохи пізніше він завоював першість на європейському змаганні. Владислав Севрюков має у своєму спортивному портфоліо національний рекорд зі стрільби з лука на 18-метровій дистанції. Він також володіє званням майстра спорту. Наступний успіх чекав хлопця в 1995-му році на чемпіонаті світу. Олімпійську кар'єру йому не вдалося роздобути через недостатнє фінансування цієї спортивної галузі. Тому, Владислав Севрюков кинув стрілянину і перейшов у медіабізнес.
Варто відзначити, що після школи Владислав вступив до Чернівецького національного університету на економічний факультет.
У 1998-му році він почав свою медійну кар'єру з посади менеджера. Згодом Севрюков доріс до керівника комерційного відділу.
У 2003-му році він зайняв пост директора в телерадіокомпанії «АСС». Пізніше виступив в якості співвласника Чернівецької радіостанції.
У 2014-му році Владислав Севрюков увійшов до складу Нацкомісії з питань телебачення і радіомовлення. У тому ж році він балотувався на парламентських виборах від «Блоку Петра Порошенка». Але отримати заповітний мандат йому так і не вдалося. Однак стати нардепом він зміг через рік, коли парламентську фракцію БПП покинули двоє депутатів.

Особисте життя

Владислав одружений з Марією. У пари дві дочки: Єва й Анета.

Скандали

Як з'ясувалося у 2018-му році, Владислав Севрюков не виконав більшу половину своїх депутатських обіцянок. Політик обіцяв Україні чудо – перекрити офшори та завершити люстрацію. Дива не сталося...
Варто відзначити, що 4 зі своїх обіцянок він все-таки виконав. Ще одну обіцянку він провалив.
Варто відзначити, що Севрюков обіцяв передати виконкомам владу в областях. Виконкоми будуть формуватися облрадами, які обере народ, а не призначить губернатор. Але попри це, Севрюков проголосував за поправки в закон про держслужбу, які скасували призначення голів, їх заступників та голів районних адміністрацій за конкурсом. Тепер їх ставить Президент.
Цікаво, що положення про люстрацію до сих пір не прийняті парламентом. Офіційно люстраційний процес завершили у 2016-му році. З того моменту відновилися на посадах багато з тих, хто був зачищений. Цікаво, що сам Владислав Севрюков дозволяє собі шикувати на скромну депутатську зарплату. Вона дивним чином дозволила йому придбати не тільки 5 квартир, але також 8 автомобілів. Крім того, депутат зберігає в готівці 7-значні заощадження. Правда, у 2017-му році майно політика злегка зменшилося.

Статок

У 2017-му році зарплата політика склала 247 344 грн. У тому ж році він продав рухоме майно на суму 61 000 грн. На банківських рахунках Севрюкова зберігається 28 172 грн. Він також має у своєму розпорядженні 19 500 EUR та 130 000 UAH готівковими коштами.
Владиславу належить земельна ділянка в Чернівецькій області площею 1 821 м². Він також володіє двома квартирами в Чернівцях.
На ім'я нардепа записано 5 автомобілів: легкові «Renault Koleos» і «Honda Accord», а також 3 вантажні машини («Renault Logan», «Volkswagen Caddy» і «Fiat Doblo»).

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\28-31\29\Владислав Севрюков.jpg

Дата народження
13 травня 1975
Країна
Україна
Соцмережі