Дата народження
15 лютого 2000
Країна
Україна
Соцмережі
472

Владислав Супряга

Український футболіст, нападник клубу «Динамо» (Київ) і збірної України до 19 років. 10 серпня 2018 року підписав п'ятирічний контракт з київським «Динамо». Неодружений.

Біографія

Владислав Супряга - український футбольний нападник. Народився в 2000 році в Одесі. Є вихованцем футбольної академії клубу «Дніпро».

Кар'єра

Професійну кар'єру Владислав Супряга почав у 2017 році в складі команди «Дніпро-1». Грає за одну з кращих молодіжних команд України протягом року. Влітку 2018 Владислав Супряга стає членом однієї з кращих команд країни - київського «Динамо». Молодий футболіст став одним із учасників постійного складу клубу. Грає на позиції нападника.

Одночасно з клубною кар'єрою Владислав Супряга грає за молодіжну збірної країни. Всього брав участь в 19 матчах і забив 4 голи.

Досягнення

Владислав Супряга - один із найбільш перспективних молодих футболістів України. У 2017 році був визнаний кращим нападаючим України серед юнаків. У складі команди «Дніпро-1» грав у півфіналі Кубка України 2017 року. Також Супряга став фіналістом Чемпіонату Європи серед юніорів 2017 року складі української збірної.

Чутки і скандали

За чутками, старожили «Динамо» були «не в захваті» від підписання їхнім клубом одного з найбільш перспективних молодих футболістів країни. Джерела стверджують, що Владислава Супрягу зустрів холодний прийом у нових одноклубників, які побоюються за свої місця в команді після приходу в неї одного з кращих юніорів країни.

Супряга також є фігурантом «зарплатного скандалу» в Динамо. Клуб підозрюють у шахрайстві з зарплатами. Так, гравці команди, послуги яких оцінюються в 500 000 - 1 000 000 доларів на рік, згідно з відомостями, отримують не більше 20 тисяч гривень на місяць.

Статки і джерела доходів

Владислав Супряга - забезпечений футболіст. Його зарплата в складі «Дніпра-1» оцінювалася в кілька десятків тисяч доларів на рік. У «Динамо» молодий футболіст зароблятиме в рази більше. Згідно з інсайдерською інформацією, його винагорода в київському клубі становитиме приблизно 500 тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Владислав Супряга веде активне особисте життя. Подробиці своїх стосунків із протилежною статтю футболіст не розголошує. Любить активний відпочинок, подорожі та спілкування з друзями.

Фото і відео

Дата народження
15 лютого 2000
Країна
Україна
Соцмережі