Дата народження
26 листопада 1964
Країна
Росія
Соцмережі
985

Владислав Троїцький

 Український театральний актор, режисер, драматург і телеведучий російського походження. Засновник першого в України незалежного театру Дах. Засновник і художній керівник гуртів Дахабраха, фрік-кабаре Dakh Daughters, лялькове кабаре ЦеШо, проекту NOVAOPERA.

Дата народження: 26.11.1964 р

Рідне місто: Улан-Уде (Росія)

Владислав Троїцький відомий як засновник і художній керівник театру «Дах», продюсер групи «ДахаБраха» і творець «Гогольfest».

Як стверджує сам драматург, в дитинстві він не знаходив більш безглуздою професії, ніж спеціальність актора. Що змінило його думку – журналістам не відомо, також як і інші відомості про дитинство і юність Влада.

Відомо, що коли йому виповнилося 11 років, разом з батьками він покинув рідний Улан-Уде і переїхав в Україну.

Після Владислав вступив до Київського політеху на радіотехнічний факультет. Потім він навчався в аспірантурі, що діє при КПІ. Пізніше в 2002-му році він закінчив навчання в Російській академії театрального мистецтва. Там Владислав Троїцький освоїв режисерсько-акторське ремесло.

У 1994-му році він заснував Центр сучасного мистецтва «Дах». З тих пір Влад виступає  продюсером і художнім керівником у цій своєрідній театральній трупі.

Через 2 роки Троїцький відкрив режисерсько-акторську школу при культурному центрі «Дах».

У 2003-му році Владислав Троїцький отримав посаду викладача в театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ). На цій посаді він працював 3 роки.

У 2004-му році драматург зібрав незвичайний музичний колектив. Ним став етно-хаос гурт «ДахаБраха». Спершу він функціонувала виключно в якості доповнення до вистав трупи «Дах». Колектив забезпечував музичний супровід. Пізніше «ДахаБраха» почала самостійну діяльність. Ця група активно гастролює по всьому світу. Треки «ДахаБрахи» тепер супроводжують не тільки виступи театру, але також західні серіали та рекламні ролики.

На цьому музична діяльність Троїцького не завершена.

У 2007-му році він заснував фестиваль «Гогольfest», на якому публіка може познайомитися з усіма видами мистецтва. Цей фестиваль став щорічною подією Києва.

У 2012-му році Влад зібрав ще одну дивну групу. Нею став жіночий колектив – фрік-кабаре "Dakh Daughters".

У 2014-му році на світ з'явилося чергове дітище «творчого маніяка». Ним став проект «NOVAOPERA».

У 2017-му році Владислав Троїцький заснував лялькове кабаре «ЦеШо».

Активну діяльність Влад поєднував із роботою в інших театрах. Він співпрацював з театрами Угорщини, Швейцарії, Німеччини та Польщі.

Владислав Троїцький має безліч творчих нагород. У їх числі «Київська пектораль».

Особисте життя

Про сім'ю Влада Троїцького пресі невідомо.

Статок

Інформація про доходи не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
26 листопада 1964
Країна
Росія
Соцмережі