Дата народження
26 травня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Владислав Турець

Турець Владислав Володимирович: хамуватий депутат Київради, який прогулював важливі голосування

Турець Владислав Володимирович - хамить журналістам, пропускає вирішення важливих питань його округу, катав виборців на кораблі за свій рахунок і збирав особисті дані виборців.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Турець Владислав Володимирович народився 26 травня 1981 року в Києві.

Освіта

Після закінчення у 1998 році київської гімназії №117, Владислав вступив до педагогічного університету. Через п'ять років Турець випустився з дипломом юриста.

У студентські роки проходив стажування в українському парламенті.

Сім'я

Батько Владислава - Володимир Григорович - народний артист, співав у хорі ім. Верьовки. Мати - Валентина Антонівна - працювала на керівних посадах у Мінкульті.

Владислав Турець розлучений. Київський депутат батько двох синів - Богдана і Тараса.

Кар'єра

У 2004 році Владислав Турець влаштувався у Секретаріат Київської міської ради. Обіймав посаду спеціаліста відділу забезпечення діяльності заступника міського голови. Через три роки став співробітником у компанії "Граунд ЛУОЛ". Одночасно з цим очолював компанію "Богдан-Електротранс" (з 2009 по 2011).

З 2010 року Владислав співпрацював з керівництвом ТОВ "Київземресурс" в сфері земельних відносин. Брав участь в організації роботи, пов'язаної з оформленням проєктів землеустрою та співпрацею з органами місцевого самоврядування, а саме - з Головним управлінням земельних ресурсів у м. Києві та Київської міської ради.

Потім зайнявся бізнесом. У 2013 році Владислав Турець на громадських засадах працював у якості помічника народного депутата сьомого скликання Володимира Ар'єва.

У 2014 році очолював ТОВ «Нові транспортні технології» (основний вид діяльності - дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки).

Ще через рік Владислав став засновником і головою компанії "Хіт груп" (основний вид діяльності - будівництво житлових і нежитлових будівель). Йому належить п'ятдесят відсотків компанії. Київський депутат значиться засновником і власником (95%) ТОВ "Данбар Груп". Основним видом діяльності компанії є реклама.

Крім того, Турець - кінцевий бенефіціар громадської організації "Єдина Команда".

У 2014 році Владислав Турець вперше балотувався до Київської міської ради. Як висуванець від партії "УДАР" він переміг на двадцять дев'ятому мажоритарному окрузі (Оболонський район столиці).

Через рік на позачергових виборах до Київради Турець, вже як висуванець від Блоку Петра Порошенка переміг на сімдесятому мажоритарному окрузі (також Оболонський район). Владислав входить до складу депутатської фракції "Солідарність" і є заступником голови постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Компромат

Як відзначають засоби масової інформації, Владислав Турець опинився у епіцентрі медіа скандалу. "У сесійний день Турець обурився, що журналісти заходять у ліфт, тому що він, депутат, має нібито пріоритетне право користуватися ліфтом Київради. "Братішка, ти ніхто і звати тебе ніяк", - сказав Турець журналісту”.

Після цього на прес-конференції Віталія Кличка журналісти попросили прокоментувати цей інцидент. Міський голова сказав, що коментувати не хоче. Замість цього він запросив Владислава Турця на прес-конференцію. Депутат Київради публічно приніс свої вибачення за хамство. "Владислав Турець пояснив свою нечемну поведінку поспіхом до голови міста.

За даними преси, депутат Турець був відсутній у сесійній залі під час вирішення важливих питань, що стосуються його Оболонського району.

"Активісти Оболоні стверджують, що Турець нібито гуляв коридорами, коли Київрада голосувала за важливе для суспільства, питання про повернення ділянки площею 16,44 га на вул. Прирічній (затока Собаче Гирло). На сайті Київради в поіменному голосуванні значиться, що Турець тоді справді не голосував".

Такі закиди Турець спробував спростувати. Він написав у Фейсбуці, що його голос і його участь у поверненні ділянки зафіксовані.

За інформацією ЗМІ, Владислав Турець прогуляв третю частину засідань Київради у 2017 році.

Помітили журналісти київського депутата і на непрямому підкупі виборців. Владислав Турець у 2018 році влаштовував безкоштовні прогулянки по Дніпру на катері.

Щоб отримати запрошення на прогулянку, необхідно було заповнити анкету, у якій "є графа з адресою та ПІБ виборця". Як відзначають журналісти, "це непоганий спосіб зібрати персональні дані своїх виборців".

У своєму коментарі представникам преси депутат зазначив, що "катав виборців за гроші і не проводив ніякої агітації при цьому".

Декларація

Депутат Київради подав у березні 2019 року електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Владислав Турець - власник чотирьох столичних квартир - 71,8; 43.3; 46,4 50,3 квадратних метрів. Ще дві квартири у Києві (104.5 і 84,44 кв.м.) і три місця в підземному паркінгу значаться, як об'єкти незавершеного будівництва.

З цінного рухомого майна Владислав Турець задекларував наручні годинники швейцарського виробництва у кількості двох штук. Cvstos - 120 тисяч гривень, Ulysse Nardin - 40 тисяч.

Пересувається бізнесмен-депутат на BMW X5 M 2015 року випуску. У 2017 році Владислав віддав за автомобіль 1,7 мільйона гривень.

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи (компанія Хіт Груп) - 120 тисяч. Підприємницька діяльність принесла йому - 576 тисяч, а дохід від відчуження рухомого майна - майже мільйон гривень (950 тисяч).

На рахунках у банку Владислав Турець зберігає 16 тисяч гривень, 2,5 тисячі доларів і стільки ж євро. Готівковими коштами він задекларував 280 тисяч гривень, 11 тисяч євро і 305 тисяч доларів. Ще 150 тисяч доларів він вказав, як позичені.

Посилання

Офіційна сторінка в Фейсбук

Особиста сторінка в Фейсбук

Електронна пошта

Відео

https://vid6.tsn.ua/2015/03/04/384666869-2.mp4 

Дата народження
26 травня 1981
Країна
Україна
Соцмережі