Дата народження
31 березня 1975
Країна
Україна
Соцмережі
292

Володимир Ар’єв

Український політик і журналіст. Народний депутат України VI, VII і VIII скликань.

Біографія

Володимир Ар'єв народився у 1975 році. Закінчив престижний столичний ліцей, після якого вступив в київський університет ім. Т.Г. Шевченко. Має диплом фізика. Володимир Ар'єв також здобув вищу освіту в Інституті журналістики.

Кар'єра

Почав свій трудовий шлях в українській і російській службах ВВС. Працював асистентом кореспондента, після чого опинився на позиції стрингера.

Першу популярність Володимир Ар'єв отримує в середині 90-х, коли стає ведучим програми «Вікна-Новини» на одному зі столичних телеканалів.

У той же період працює на УТ-1, де веде ранковий ефір. В кінці 90-х - початку 2000-х Володимир Ар'єв влаштувався на «Інтері». Також мав досвід роботи з іншим відомим українським каналом - «1 + 1», на якому працював для «ТСН».

В середині минулого десятиліття відзначився в якості позаштатного співробітника для СТБ та «5 каналу».

Досягнення

Володимир Ар'єв одним з перших в українській історії потрапляє з журналістики в політику. Обирається в парламент у 2007 році від політичної сили тодішнього президента Ющенка.

Знову стає членом парламенту у 2012 році від «Батьківщини». Також стає українським делегатом в ПАРЄ.

У 2014 політик є одним з керівників передвиборчої кампанії Петра Порошенка. Від його ж партії в третій раз потрапляє у ВР.

Займає посаду віце-президента ПАРЄ. Обраний головою Комітету Парламентської асамблеї по культурі і медіа.

Чутки й скандали

Володимира Ар'єва звинувачували у вживанні наркотиків. У 2006 році його разом з дружиною затримали в польському аеропорту і звинуватили в зберіганні марихуани. Відносно українського політика була порушена кримінальна справа.

У 2013 році Володимир Ар'єв влаштував скандал в столичному супермаркеті, вимагаючи, щоб персонал розмовляв з ним українською мовою. Тоді колеги нардепа по ВР вимагали позбавити його депутатської недоторканності за хуліганство.

Ар'єв також звинувачувався в передачі своєї картки для голосування у ВР колегам, які користувалися нею за його відсутності.

Ім'я Володимира Ар'єва фігурувало у «панемгейте». На його ім'я була оформлена компанія Intraco, з багатомільйонними рахунками.

Неодноразово звинувачувався в корупції і в кумівстві з нинішнім президентом України і його оточенням.

Статки та джерела доходів

Володимир Ар'єв заявляє, що живе виключно на кошти, отримані в якості зарплати нардепа і члена ПАРЄ. Ар'єв отримує понад 200 тисяч гривень на рік з Верховної Ради і понад 500 тисяч - від Парламентської асамблеї.

Політик також має авто преміум-класу, елітні годинник, дорогоцінні метали на суму в 600 тисяч гривень, а також велику суму готівки - майже 70 тисяч доларів. Ар'єв володіє квартирою у Києві, гаражем та земельною ділянкою.

Особисте життя і сім'я

Володимир Ар'єв перебуває у шлюбі з Наталією Фіцич - журналісткою. Має доньку.

Дата народження
31 березня 1975
Країна
Україна
Соцмережі