Дата народження
07 вересня 1956
Країна
Україна
Соцмережі

Володимир Бебешко

Український звукорежисер і музичний продюсер. Брат співака і заслуженого артиста України Левка Дурка, продюсер групи «Пающіє труси».

Дата народження:
07.09.1956 р.
Рідне місто:
Стрий (Львівська область)

Володимир Бебешко захопився музикою ще в ранньому дитинстві. Зокрема, його приваблювало сучасне мистецтво. Його осягнення Вова почав ще в дитинстві. Гру на ударних інструментах він осягав у Дрогобицькому музичному училищі. Завдяки ретельності та свіїй захопленості Володимир Бебешко став мультиінструменталістом. Він навчився чудово грати не тільки на барабанах і тарілках, але також на клавішних інструментах і на різних типах гітар.

Свій професійний шлях він почав як бас-гітарист рок-групи «Лабіринт». Керівник колективу – Юрій Вару – став ключовим наставником для Володимира. Разом з колективом «Лабіринт» Бебешко активно гастролював по всьому Радянському Союзу.
На початку 90-х рр. Володимир Бебешко увійшов до складу рок-групи «Брати Гадюкіни».

Пізніше він перебрався в США.

У кінці 90-хх рр. Юрій Бебешко став жити та працювати в Москві. На той момент він співпрацював з першою студією звукозапису, яку відкрив Юрій Чернавський. Саме там створювали свої альбоми зірки пострадянського шоу-бізнесу, який починав зароджуватися. У їх числі також була примадонна Алла Пугачова.

Пізніше Володимир Бебешко став працювати на музичній біржі Євгена Рибчинського. Там він писав аранжування до пісень таких зірок, як:

• Філіп Кіркоров;
• Софія Ротару;
• Таїсія Повалій;
• «ВІА Гра»;
• Діма Білан.

У 2005-му році Володимир Бебешко заснував власну студію, яку назвав на честь себе.

У 2008-му році разом із Кузьмою Скрябіним він зібрав надзвичайно унікальний жіночий колектив. Він отримав назву «Пающие труси».

У 2009-му році Володимир Бебешко почав продюсувати Мілу Нітіч.

Особисте життя

Першою дружиною Володимира стала рок-співачка Вікторія Врадій. Вона була фронт-вумен групи «Лабіринт», в якій Вова грав на бас-гітарі.

Пара розписалася в 1991-му році, коли наречений ще перебував під тюремною вартою. Подружжя розлучилося в 1997-му році.

У березні 1996 року, не чекаючи розлучення з колишньою коханою, Вова фактично вступив у другий шлюб. Він почав жити разом із джазовою співачкою Сашею Бєліною.

У 1998-му році у пари народилася дочка Євгенія.

Скандали

Ще під час роботи з групою «Лабіринт» Володимир Бебешко потрапив до в'язниці. Він отримав 3 роки позбавлення волі за спекуляцію. Строк музикант відбував у Горьківської в'язниці. Варто зазначити, що загальною сумою наживи цього злочинця було аж 250 руб. – майже дві зарплати інженера.

Перебуваючи у в'язниці, Володимир Бебешко читав книги. Незабаром він створив ансамбль, який музиціював для інших ув'язнених. Відносний спокій у період тюремного життя йому забезпечив злодій в законі, який взяв музиканта під свою опіку. У знак подяки Володимир Бебешко навчив його грати на гітарі.

У 2016-му році предметом скандалу став вислів Володимира Бебешка про концерт на честь пам'яті Скрябіна. В інтерв'ю продюсер заявив, що концерт-реквієм «Кузьма Скрябін. Рік самотності», призначений на 2-е лютого довелося скасувати через те, що запрошені артисти запросили занадто високі гонорари. Зірок, заявлених на цьому заході, вкрай обурило це висловлювання.

Ясність внесла мати покійного рокера – Ольга Кузьменко. Вона повідомила, що дата концерту припала на день смерті її сина. За християнськими звичаями в день смерті потрібно відвідати храм, а не концерт. Тому «Кузьма Скрябін. Рік самотності» спершу був перенесений, а після скасований.

Статок


Доходи продюсера не підраховані журналістами.

Дата народження
07 вересня 1956
Країна
Україна
Соцмережі