Дата народження
16 жовтня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Володимир Бондар

Біографія

Володимир Бондар народився в 1968 році. Уродженець Луцька. Навчався на історичному факультеті в Волинському університеті ім. Лесі Українки. Потім там же отримав вищу економічну освіту.

Кар'єра

Після університету Володимир Налькович працював слюсарем на підшипниковому заводі. Трохи пізніше зайняв посаду провідного спеціаліста в відділі роботи з молоддю Управління Волинської ОДА. Також працював завідувачем відділом з питань неповнолітніх і молодих людей в Луцькому міськвиконкомі.

З 2000 року був заступником голови департаменту внутрішньої політики Волинської облдержадміністрації. Через 2 роки став директором Центру муніципальних реформ. Тоді ж став народним депутатом. У 2005-му став губернатором Волинської області.

У 2011-му Володимир Бондар отримав посаду директора групи компаній «Теплий дім».

У 2016 році призначений заступником голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Досягнення

Бондар Володимир Налькович - державний і громадський діяч. Двічі був радником президента. Завідує лісовими ресурсами України.

Чутки і скандали

Про Володимира Бондаря не раз писалося в ЗМІ. Нового заступника Держагентства лісових ресурсів звинувачують в незаконному вимаганні "данини" з лісників. Як відзначають журналісти, жадану посаду Володимир Налькович отримав через солідний хабар, на який він заробив на незаконній вирубці волинських лісів при Януковичі.

Разом з Богданом Колісником вони провертають протизаконні справи і махінації, наживаючись на вирубці лісів і корупції. Так, за деякими даними Бондар вимагає з лісників внесок в розмірі 950 000 гривен, щоб залишитися на посаді. Прокуратура поки мовчить, і це не дивно, адже чиновники не раз прикривалися ім'ям Генпрокурора. Як буде далі, побачимо.

Статки і джерела доходів

В електронній декларації за 2016 рік Володимир Налькович вказав право власності на 2 земельні ділянки площею 753 кв.м і 2450 кв.м під Києвом, квартиру в Луцьку площею 156 кв.м, автомобіль Volkswagen Phaeton 2005 р.в., а також на фірмові годинники. На дружину чиновника записана тільки машина, зате яка - Toyota Corolla 2016 р.в. При цьому, їй належать аж три компанії.

Що стосується доходів, то в 2016 році Володимир Бондар заробив 11,5 тисячі гривень на держслужбі і ще 46,5 тисяч гривень на підприємстві дружини. Зате дружина принесла в будинок дохід загальною сумою майже 500 тисяч гривень. На банківських рахунках вона зберігає понад 10 тисяч доларів, а чоловік - майже 2 мільйони гривень готівкою.

Особисте життя і сім'я

Разом з дружиною Світланою Володимир Бондар виховав дочку Ольгу.

Фото і відео

Дата народження
16 жовтня 1968
Країна
Україна
Соцмережі