Дата народження
28 червня 1988
Країна
Україна
Соцмережі
267

Володимир Дантес

Співак, теле- і радіоведучий

Дата народження: 28.06.1988 р.

Рідне місто: Харків

Справжнє ім'я співака Гудков Володимир Ігорович. Син міліціонера з ранніх років виявляв інтерес до музики, тому був відправлений у музичну школу. Творче навчання Володимир Дантес продовжив в Харківському музичному училищі. Його вища освіта не пов'язана з мистецтвом. Майбутній співак вивчився за фахом фінансового управління бізнесом в Харківському політехнічному інституті.

Професійну кар'єру співака Володимир Дантес почав будувати в 2008-му році. Тоді він в дуеті з Вадимом Олійником виграв на конкурсі «Фабрика зірок-2». Їх гурт отримав назву «ДіО.фільми". Через 2 роки відбувся реліз дебютного альбому дуету «Мне уже 20». Всупереч своїй успішності, у 2015-му році дует розпадається. Володимир Дантес відходить від музики, починаючи кар'єру теле- і радіоведучого.

Володимира Дантеса можна почути та побачити в ефірі «Люкс ФМ», в програмі «Ближче до тіла» («Новий канал»), «Їжа, я люблю тебе» («П'ятниця»). Також у 2015-му році Володимир став вокальним тренером в дитячому талант-шоу «Маленькі гіганти» на телеканалі «1+1».

Крім творчості, у Дантеса знаходиться час на спорт. Він входить до складу аматорської футбольної команди «Маестро». Всі її члени - зірки шоу-бізнесу.

Особисте життя

Вирушаючи на церемонію вручення премії «Золотий грамофон», всі номіновані артисти з України їхали в одному поїзді. Володимир, щоб скоротати час, вирішив відправитися в купе свого друга Позитива з групи «Время и Стекло». Там він побачив Надю Дорофєєву. Тоді він сказав дівчині, що вона стане його дружиною. На той момент у Наді був наречений, але стосунки з ним рвалися.

Після церемонії нагородження Вова запросив Надю на побачення. Дівчина тоді зрозуміла, що хоче стосунків із цією людиною. У той же вечір вона розлучилася зі своїм бойфрендом.

Через тиждень Надя і Вова почали жити разом.

Вони мріяли про весілля, але труднощі на роботі відстрочили його.

8-го липня 2015 го року Володимир Дантес одружився з Надією Дорофеєвою. Підготовка до весілля тривала 6 місяців. Бюджет заходу перевищив 10 тис. USD. Всі витрати поніс наречений. Після весілля молодята вирушили до Іспанії на медовий місяць. Після обидва вирушили на гастролі.

Володимир відзначає, що через напружений графік і професійну завантаженість його дружини вони з Надею дуже рідко бачаться. Але ці хвилини, проведені разом - найпрекрасніші. Артист розповідає, що вони з Надею витрачають час тільки на любов, а не на сварки. Дантес закликає інших закоханих слідувати цим же принципом, адже часу дуже мало.

Скандали

Володимир Дантес - відомий ловелас. З цієї причини Потап, продюсер Наді Дорофєєвої, не схвалював їх роман. Будучи в шлюбі, Володимир охоче ділиться подробицями  особистого життя і відвертими знімками з дружиною.

Статок

У 2010 році прибуток дуету «ДіО.фільми» склав 370 тис. USD.

Дата народження
28 червня 1988
Країна
Україна
Соцмережі