Дата народження
12 листопада 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Володимир Демчишин

Біографія

Народився Володимир Демчишин у Львові. Там же отримав вищу освіту, вивчаючи міжнародні економічні відносини і переклад в держуніверситеті імені І. Франка. На цьому навчання не закінчилося: молодий Демчишин вступає до Франкфуртського університету, а потім - в бізнес-школу при Канзаському університеті.

Кар'єра

Починає свій кар'єрний шлях Володимир в 2005 році з посади головного економіста на підприємстві Ernst & Young. Потім працює експертом в українському філіалі акціонерного банку ING Bank. З 2008 по 2014 рік очолює відділ з інвестицій та банківських послуг в компанії Investment Capital Ukraine.

З серпня 2014 року Володимир Демчишин приходить в політику (стає главою Нацкомісії з питань енергетики і комунальних послуг). Уже в грудні цього ж року він призначений міністром енергетики та вугільної промисловості України. Після відходу 2016 року Яценюка у відставку і приходу Володимира Гройсмана Демчишин позбавляється посади. у 2016 році Володимира Васильовича запрошують до наглядової ради НАК Нафтогаз України, де він працює донині.

Досягнення

Має 3 вищі освіти (в тому числі і ступінь МВА з питань міжнародних фінансів). Вільно володіє англійською, польською та німецькою мовами.

Чутки і скандали

За деякими даними, Володимир Васильович пов'язаний з російським олігархом Костянтином Григоришиним. Також в німецькому журналі Spiegel про нього пишеться як про «довірену особу Порошенка».

Крім цього, на початку 2015 Арсеній Яценюк зауважив в договорі між «Укрінтеренерго» і російським постачальником енергетики «Інтер РАО» положення, в якому сказано, що електроенергія направляється «в Кримський федеральний округ РФ». Сам Демчишин запевнив прем'єр-міністра, що в підписаному договорі такого формулювання немає. Дії Володимира Демчишина були визнані протизаконними, а справу передано до правоохоронних органів для розслідування.

Статки і джерела доходів

Згідно з декларацією, за 2017 рік дохід Володимира Васильовича склав більше 4 мільйонів 153 тисячі гривень, а членів його сім'ї - 90 тисяч гривень. На банківських рахунках Демчишина числиться майже 300 тисяч гривень. Готівкою він зберігає 350 тисяч гривень, 175 тисяч доларів і 80 тисяч євро. Також Демчишини володіють двома ділянками загальною площею 1000 кв.м, приватним будинком площею майже 400 "квадратів", квартирою і двома автомобілями.

Особисте життя і сім'я

Одружений, має двох доньок.

Фото і відео

Дата народження
12 листопада 1974
Країна
Україна
Соцмережі