Країна
Україна

Володимир Гаврилюк

Прокурор Закарпатської області. Державний радник юстиції 3 класу. В органах прокуратури працює протягом вісімнадцяти років.

Біографія

Володимир Олегович Гаврилюк народився в місті Львів в 1976 році. Вища освіта - юридична.

Кар'єра

Володимир Гаврилюк має майже 20-річний стаж роботи в правоохоронних органах. У прокуратуру пішов працювати після закінчення юридичного факультету. Починав працювати стажером-помічником прокурора в місті Теребовля Тернопільської області.

У 2001 році перевівся в прокуратуру Львівської області. Тут працював в апараті прокуратури області, був заступником районного прокурора, заступником прокурора міста Червоноград.

Перший раз потрапив у Закарпатську область в квітні 2014 року, коли став прокурором міста Ужгород.

Досягнення

З грудня 2014 року по лютий 2016 року перейшов на роботу в Головне слідче управління Генеральної прокуратури України. Півроку (з лютого по липень 2016 року) займав посаду начальника відділу в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі Генеральної прокуратури України.

22 липня 2016 року Володимир Гаврилюк призначений на посаду прокурора Закарпатської області.

Державний радник юстиції 3 класу.

Чутки і скандали

У жовтні 2016 року Володимира Гаврилюк був помічений у нічному клубі «Контрабас» в Ужгороді, де пристрасно обіймався з дівчиною легкої поведінки. У розважальному центрі головний прокурор області, за заявами інших відвідувачів, знаходився в стані алкогольного сп'яніння.

Статки і джерела доходів

Володимир Гаврилюк знімає в Ужгороді квартиру площею 50 кв. м. Про це він написав у своїй щорічній декларації. У Львівській області у чиновника є будинок (72 кв. м.) і земельна ділянка (1400 кв. м.). Задекларував прокурор два легкових автомобілі - DAEWOO Matiz і Skoda Superb. Обидві машини були придбані за два останні роки.

Основне джерело доходів у Володимира Гаврилюка - зарплата. У 2017 році він заробив 619 тисяч гривень. Дохід від відчуження рухомого майна склав 560 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Улюбленим хобі для Володимира Гаврилюка є читання. Мріє побувати в Португалії, де похований його батько, який поїхав туди на заробітки.

У прокуратуру, за словами самого Гаврилюка, він потрапив випадково. Будучи студентом, він побачив оголошення на факультеті про набір в прокуратуру Тернопільської області, звідки родом був його батько.

Прокурор Закарпатської області розлучений. Є син Іван-Павло.  

Фото і відео


Країна
Україна