Дата народження
24 лютого 1959
Країна
Україна
Соцмережі
457

Володимир Горянський

Народний артист України, актор, телеведучий

Дата народження: 24.02.1959 р.

Рідне місто: Кадиївка (Луганська область)

Володимир Горянський народився в багатодітній родині. Він був четвертою дитиною. Його вихованням займалися старші діти. З ранніх років хлопчик полюбив театр. Володимир грав у дитячій аматорській трупі. Як пізніше він розповідав, театральний світ фантазій допомагав йому позбутися від важкої реальності та переживань.

Творчі здібності юного Володимира привели його до Дніпропетровського театрального училища. Здобувши освіту, Володимир Горянський увійшов до складу трупи Дніпропетровського академічного театру російської драми ім. М. Горького. Свій професійний розвиток юнак продовжив в Києві. Там він вступив до театрального інституту ім. Карпенка-Карого.

У 1989-му році Володимир Горянський став актором Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра.

Театральну діяльність він поєднує зі зйомками у фільмах. Його дебютом у кінематографі стала картина «У матросов нет вопросов». Роль в ній Володимир Горянський отримав в 1980-му році.

Широку славу йому приніс фільм «День рождения Буржуя».

З 2004-го року Володимир Горянський веде різні телешоу.

У 2006-му році відбувся реліз альбому «Тихий вальс». На цій платівці звучать старовинні романси у виконанні Володимира Горянського.

Актор веде бурхливу творчу діяльність. Він є активним учасником «Ігор патріотів». Володимир Горянський виступає в ролі члена журі на багатьох фестивалях. Він також займає пост президента Бердянського міжнародного кінофестивалю.

Особисте життя

У 2002-му році Володимир одружився з Ларисою. Через рік у пари народилася дочка Марія. Дівчинка мріє стати успішною актрисою.

У 2011-му році пара розлучилася. Лариса зазначила, що вони вже давно стали з Володимиром чужими людьми. Але 14 лютого 2012-го року колишнє подружжя знову зійшлося. Втім, їх романтичне перемир'я було недовгим. Через деякий час пара остаточно розлучилася.

У 2016-му році актор одружився вдруге. Його весілля було таємним. Обраницею зірки стала Олена Фейса. Відомо, що жінка працює ресторатором. Одруження пройшло на гірськолижному курорті, неподалік від Нью-Йорка. Із друзів на весіллі була присутня лише подруга Горянського - Руслана Писанка. Після весілля молодята вирушили в романтичну подорож в Майямі.

Скандали

У 2006-му році публіка прийшла в деяке роздратування. Аудиторія дорікала Горянському в тому, що він надмірно торгує обличчям. Театральний актор останнім часом став з'являтися практично на всіх каналах. У різних образах його можна побачити в численних серіалах і рекламних роликах. Володимир Горянський прокоментував цю ситуацію. Артист зазначив, що серіали виходять в ефір набагато пізніше, ніж він в них знімається. Він також повідомив, що сам не дуже задоволений однотипністю своїх персонажів. Разом з тим Володимир пояснив, що потребує заробітку, який не здатний забезпечити йому улюблений театр.

Статок

Інформації про прибутки немає у відкритих джерелах.

Дата народження
24 лютого 1959
Країна
Україна
Соцмережі