рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
14 липня 1957
Країна
Росія
Соц.мережі

Володимир Кацуба

Біографія

Володимир Кацуба народився в 1957 році. Майбутній політик є уродженцем маленького села Березівка ​​Брянської області (сучасна Росія). Пізніше переїздить до Харкова, де здобуває освіту техніка-будівельника. У кінці 70-х Володимир Кацуба отримує військову спеціальність - інженер-зв'язківець. Також має право викладання історії суспільствознавства.

Кар'єра

Володимир Кацуба - професійний військовий. З 1976 по 1991 роки служив у Радянській Армії. Отримав звання замполіта транспортної авіації.

На початку 90-х починає підприємницьку діяльність. Очолює кооператив «Полюс», підприємство «ГЕЯ» і «Трансенерго». У кінці десятиліття Володимир Кацуба стає главою ТОВ «Відродження».

У середині 2000-х Кацуба поєднує бізнес і політику. Керує фірмою «Техпроект», працює радником голови Харківської облради, а пізніше очолює одну з адміністрацій Харківської області.

У 2010 році Володимир Кацуба обирається депутатом Харківської обласної ради.

Досягнення

Стає народним депутатом України в 2012 році. Вдруге обирається парламентарієм в 2014 році. Входить до депутатської групи «Воля народу».

Чутки і скандали

У 2009 році Володимира Кацубу звинувачували в перевищенні службових повноважень і навіть покарали за незаконні звільнення членів його адміністрації на посаді глави Дергачівського району Харківщини. Нардепа також звинувачували в незаконній вирубці дерев. Володимир Кацуба також звинувачувався в спробі підкупу виборців у 2012 році.

Кацубу тісно пов'язують із знаменитим харківським бізнесменом - Васілієм Салигіним. Звинувачувався у відмиванні грошей для давнього друга і відстоюванні його політичних інтересів в парламенті.

Статки і джерела доходів

Володимир Кацуба не приховує того факту, що є мільйонером. Депутат задекларував понад 800 тисяч гривень річного доходу - зарплату, дивіденди,  відсотки і доходи від відчуження майна. Нардеп також має 735 тисяч доларів, 105 тисяч євро і більше 2 мільйонів гривень.

Кацуба володіє трьома земельними ділянками, трьома квартирами, дачею і двома офісами. Політик має авто представницького класу і особистий катер. Декларував акції, вартість яких перевищує 3 мільйони гривень, і банківські вклади в розмірі понад мільйон гривень.

Особисте життя і сім'я

Володимир Кацуба має дружину Наталю і двох синів - Сергія і Олександра.

Фото і відео

Дата народження
14 липня 1957
Країна
Росія
Соц.мережі