Дата народження
23 квітня 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Володимир Майбоженко

Майбоженко Володимир Володимирович: колишній соратник Тимошенко, який "клонував" її партію та зірвав для "Батьківщини" місцеві вибори

Майбоженко Володимир Володимирович: був вигнаний у 2010 році з партії ВО "Батьківщина" та у тому ж році не дав партії виграти місцеві вибори на Київщині, сформувавши Тервиборчком зі своїх людей.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Майбоженко Володимир Володимирович народився 23 квітня 1965 року у місті Київ.

Освіта

У 1980-х роках Володимир проходив службу у радянській армії.

Майбоженко має дві вищі освіти. Політологом він став у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка (1988). Диплом держуправлінця Майбоженко отримав після закінчення Національної академії державного управління при Президентові України (2009).

Сім’я

Володимир Майбоженко неодружений.

Кар'єра

Після демобілізації у 1985 році Володимир встиг змінити кілька професій. Він був заступником директора дитячого спортклубу, матросом, слюсарем, налагоджувальником на заводі, слюсарем-електриком з ремонту електроустаткування у столичному метрополітені.

З 1991 по 1995 рік Майбоженко працював на посаді бухгалтера в приватних фірмах. Потім він займав керівні посади. Володимир очолював промислово-торговельну фірму "ДВК", керував господарським відділом АБ "Перший інвестиційний банк". Протягом дев'яти місяців (березень-грудень) 1999 року Володимира був виконавчим директором Федерації хокею на траві.

У 1998 році невдало балотувався в український парламент у списку Народно-демократичної партії. Через рік Майбоженко опинився у лавах Трудової партії, де він керував апаратом. У четвертому скликанні (2002-2006) на громадських засадах був помічником народних депутатів Бориса Олійника (КПУ) та Богдана Губського (БЮТ).

У 2003-2004 роках Володимир керував секретаріатом Всеукраїнської громадської організації "Інтелектуальний форум України". Потім він очолював департамент організаційно-партійної роботи партії "Єдина Україна".

У 2006 році Володимир став депутатом Київської обласної ради. На цей раз він йшов під біло-серцевими прапорами Блоку Юлії Тимошенко. В обласній раді Майбоженко був обраний головою. У цей час він очолював також й Київську обласну організацію Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина”.

У 2007 році з цією політичною силою він вдруге балотувався до Верховної Ради. Однак, як і дев'ять років тому, стати народним депутатом йому не вдалося.

У 2011 році він опинився у НАК "Нафтогаз України", де протягом трьох років керував організаційно-розпорядчим департаментом. У 2015 році Володимир вдруге пройшов до Київоблради. На цей раз балотувався Майбоженко від партії "УКРОП", чиє обласне відділення він очолив за місяць до виборів.

У листопаді 2015 року Майбоженко був призначений першим заступником голови Київської обласної ради. Пробув на цій посаді до травня 2019 року.

Компромат

У вересні 2010 року Володимир Майбоженко втратив посаду голови Київської обласної організації ВО "Батьківщина" та був виключений з партії за "порушення Статуту та Програми партії".

Майбоженко вже після того, як був вигнаний з ВО "Батьківщина", як зазначають ЗМІ, намагався "клонувати" партію під час місцевих виборах 2010 року. Він "за допомогою махінацій з партійною печаткою заблокував діяльність штабу Юлії Тимошенко на Київщині".

Центральна виборча комісія при формуванні персонального складу тервиборчкомів, затвердила кандидатів, які були запропоновані Володимиром Майбоженко від імені партії ВО "Батьківщина". Ця сама ТВК відмовила в реєстрації кандидатів від "Батьківщини".

Замість цього був зареєстрований виборчий список від псевдоорганізації, яку очолював Володимир Майбоженко. Як зазначає ЗМІ, він "клонував" ВО "Батьківщина" на догоду Партії регіонів. Оскільки, тоді партія Юлії Тимошенко, яка мала величезну підтримку на Київщині, не змогла піти на місцеві вибори.

Цікаво і те, що перед президентськими виборами у 2019 році Майбоженко помітили на мітингу Юлії Тимошенко з її символікою.

Після зміни керівництва Київської обласної ради у 2019 році журналістам стало відомо, про те, що керівництво Київоблради передало без згоди сесії Київської обласної ради 0,54 га під забудову.

"Володимир Майбоженко в обхід сесії Київської обласної ради, порушуючи чинне законодавство України підписав лист-згоду на укладення договору на будівництво житлового комплексу за адресою вул. Васильківська, 3".

У листопаді 2019 року Господарський суд Києва задовольнив позов Київської обласної ради та визнав недійсним вказаний договір.

Декларація

У травні 2019 року Володимир Майбоженко опублікував податкову декларацію про свої доходи за перші п'ять місяців поточного року.

Депутат КОР володіє земельними ділянками у селі Дмитрівка (1418 і 460 кв.м.) та місті Буча (1040 кв.м.). Двома ділянками (387 і 1200 кв.м.), а також житловим будинком (837 кв.м) у Дмитрівці він розпоряджається на праві спільної власності з трьома людьми. Там же Володимир орендує ще одну ділянку (12452 кв.м.).

Як об'єкт незавершеного будівництва Майбоженко вказав житловий будинок (446 кв.м.) в Бучі. Пересувається він на автомобілі Volvo xc90 2018 року випуску. У травні 2019 року депутат придбав його за 1.9 мільйона гривень.

У якості зарплати за п'ять місяців на посаді першого заступника голови Київоблради Майбоженко отримав 318 тисяч гривень. У якості кредиту Володимир взяв 583,8 тисячі гривень. Готівковими коштами депутат задекларував 32,5 тисячі доларів.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=kPSUZj3hW7s

Дата народження
23 квітня 1965
Країна
Україна
Соцмережі