Дата народження
11 квітня 1957
Країна
Україна
Соцмережі

Володимир Новацький

Новацький Володимир Миколайович: мер-корупціонер тримає в сейфі алкоголь

Новацький Володимир Миколайович - голова міста Южний та її виконавчого комітету.

Біографія

Народився 11 квітня 1957 року в Єреміївці Роздільнянського району Одеської області.

Освіта

Після закінчення середньої школи став студентом Одеського педагогічного інституту імені Ушинського.

Другу вищу освіту здобув в Одеському сільськогосподарському інституті на агрономічному факультеті.

Сім'я

Дружину мера звуть Тетяна.

Кар'єра

Свою трудову діяльність розпочав у сільській школі Біляївського району Одеської області учителем. Одночасно працював в Біляївському районному комітеті і Одеському обласному комітеті комсомолу.

Через сім років був обраний головою сільськогосподарського підприємства «Єреміївського» Роздільнянського району Одеської області. Пропрацювавши три роки на цій посаді обирається на посаду голови Роздільнянського районного виконавчого комітету.

Через рік повернувся на посаду голови сільськогосподарського підприємства «Єреміївського». А потім очолив обласне управління сільського господарства і продовольства Одеської обласної державної адміністрації.

У 1999 році протягом трьох років працює на посаді начальника Головного управління зовнішніх економічних зв'язків, торгівлі та туризму Одеської обласної державної адміністрації.

На парламентських виборах 2002 року обирається до Одеської обласної ради на посаду голови.

На виборах 2006 року здобув перемогу і став главою міста Южний.

Компромат

Ім'я мера фігурувало в скандалі про корупцію. Главу міста викрили у несвоєчасному поданні декларацій і повідомлень про суттєві зміни майнового стану та приховуванні отримання доходу від продажу автомобіля.

У 2017 році градоначальник отримав протокол про корупцію в зв'язку з тим, що в електронній декларації за 2015 рік не вказано земельну ділянку дружини. НАЗК почала повну перевірку документації градоначальника, її результати невідомі.

Також ім'я мера звучало в скандалі про провокації проти самого Новацького. За словами глави міста, проти нього готувалася провокація, в зв'язку з чим він звернувся до обласного управління поліції і в обласну прокуратуру і відмовлявся заходити в свій робочий кабінет, поки його не обстежать.

Наступний скандал, пов'язаний з ім'ям глави міста, пролунав у 2017 році. Кабінети мера і його підлеглих піддалися перевірці на предмет недоотримання коштів до міського бюджету від підприємства «Дельта Вілмар». Правоохоронні органи обшукали кабінет Новацького і перевірили всі шафи і тумбочки, а також відкрили сейф. 

Прокуратурою було вилучено портрет Віктора Януковича, фотографія з Юлією Тимошенко, орден, велика кількість подарункових пляшок з алкоголем, папка з договорами, платіжні документи на суми від 100 тисяч до 300 тисячгривень.

 Грошей або протизаконних предметів в кабінеті не виявлено.

Декларація

За даними електронної декларації, градоначальник має дві квартири загальною площею 327 квадратних метрів, земельну ділянку площею 600 квадратних метрів, дачний житловий будинок площею 104 квадратних метра. Земельна ділянка, будинок і одна квартира оформлені на дружину мера.

Автомобіль Toyota Avalon 2012 випуску оформлений на главу міста Володимира Миколайовича.

Заробітна плата мера на основному місці роботи склала 580 тисяч 6 гривень. Дохід від відсотків, пенсії, від відчуження рухомого майна поповнив бюджет сім'ї на 550 тисяч 962 гривні.

Готівкові кошти, задекларовані на подружжя, склали 230 тисяч гривень і 7 тисяч 200 доларів США.

На банківських рахунках задекларовано 1 мільйон 130 тисяч 77 гривень, 4 тисячі 303 доларів США.

Відео

https://youtu.be/WngExyGOHUc

Контакти

Телефон: 04842-21668

Дата народження
11 квітня 1957
Країна
Україна
Соцмережі