Дата народження
28 вересня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
443

Володимир Остапчук

Телерадіоведучій

Дата народження: 28.09.1984 р.

Рідне місто: Умань (Черкаська область)

Отримавши філологічну вищу освіту, Володимир Остапчук перебрався до Києва. До столиці його привела школа дикторів каналу СТБ. Незабаром Володимир Остапчук отримав роботу на «Першому автомобільному каналі». Там він пропрацював півтора року.

Постійно удосконалюючи свої навички, Володимир Остапчук знову вступив до школи телеведучих.

Практика в автомобільній сфері надихнула Вову на створення особливої ​​авторської програми. Вона отримала назву «Мінус один». Співавтором проекту став Олександр Торопов. Як пізніше розповів Володимир Остапчук, він хотів допомогти водіям зрозуміти, наскільки вони не вміють керувати машиною.

Надалі він вів такі телешоу, як «Богиня шопінгу», «Ікона стилю», «Великі танці», «Інспектор міста» і багато інших. Ведучий працював із такими топовими каналами, як «Інтер» та «1+1».

Володимир Остапчук також проявив себе на радіо. Серед програм, які він вів, «Хеппі Ранок» («Хіт FM») і вечірнє шоу «Просто Раді. О ».

У 2012-му році телеведучій зіграв в серіалі «Повернення Мухтара». Йому дісталася роль Ігоря Стеклова.

З 2013-го року Володимир Остапчук дублює фільми.

У 2017-му році телеведучій став коментатором конкурсу «Євробачення». Після цього значно зріс попит на нього. До Володимира почали надходити пропозиції з різних країн.

Досить скоро він виїхав з родиною в Торонто. Володимир мав намір отримати акторську освіту в одному з канадських університетів. Через 3 дні навчання він забрав документи. Як зазначив Володимир Остапчук, всі ці знання він отримав ще 6 років тому.

Зараз телеведучій і його сім'я проживають в двох країнах - в Україні і в Канаді.

Особисте життя

У 2007-му році Володимир Остапчук одружився з Оленою Войченко. У пари народилося двоє дітей - дочка Емілія та син Еван-Олександр.

Скандали

Володимир Остапчук набув великої популярності після ведення «Євробачення-2017». З того часу йому приходить багато повідомлень від шанувальників із соцмереж. Як зізнався ведучий, багато чоловіків пропонують йому близькість за гроші, але він відмовляється.

Статок

Володимир Остапчук не розголошує інформацію про свої прибутки. Ведучий відзначає, що після «Євробачення» його гонорари потроїлися. Разом з цим зросла зайнятість. Володимиру навіть довелося найняти власного менеджера для ведення робочого графіка.

Дата народження
28 вересня 1984
Країна
Україна
Соцмережі