Дата народження
08 грудня 1962
Країна
Казахстан
Соцмережі

Володимир Продивус

Володимир Продивус – український бізнесмен і політик, який прославився своєю участю в скандальній перестрілці на території Рівненської області. Тоді кримінальні авторитети боролися за право незаконно видобувати бурштин. Окрім того, Володимир Степанович був народним депутатом-регіоналом. Але після Майдану покинув лави Партії регіонів.  Про це повідомляє Політека.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат і чутки
  6. Статок
  7. Фото й відео

Біографія 

Продивусу Володимиру Степановичу 56 років. Він уродженець селища Шахан, Казахстан. 1963 року родина переїхала в Україну, до Вінниці.

Коли хлопчик був маленьким, помер батько сімейства, який працював шахтарем. Тому Володимир і його брат стали основними годувальниками в сім’ї. Їм доводилося важко працювати, щоб купувати їжу та ліки для своєї матері, яка після важкої аварії отримала другу групу інвалідності.

Продивус виховувався на вулиці, тому в ранньому віці почав захоплюватися спортом, а саме боксом. Цікава історія сталася з хлопцем, коли він вирішив піти в спортивну секцію. Спочатку його туди відмовлялися брати, але завдяки своїй завзятості Володимир невдовзі зміг отримати звання чемпіона області.

Освіта

У Володимира Степановича чотири вищих освіти. Першу він здобув у Вінниці, в педінституті (вчитель фізичної культури). Пізніше здобув освіту економіста, психолога, державного службовця.

Сім’я

Володимир Степанович у шлюбі зі Світланою Продивус.

Кар’єра

Почав свою кар’єру Продивус як тренер із боксу в одній зі шкіл Вінниці.Через кілька місяців він пішов до армії. А після цього вирішив спробувати себе в ролі підприємця.

У 1988 році отримав посаду комерційного директора у виробничій організації «Буковина». Там Продивус пропрацював три роки. Пізніше став займатися комерційними питаннями у Вінницькому виробничому кооперативі «Світанок». На новому місці пробув лише три місяці, оскільки йому запропонували стати директором компанії «Акцент».

Із 1992 року був консультантом у компанії «Бізнес-ПРО». Там він займався зовнішньоекономічними зв’язками. Опісля перейшов працювати на аналогічну посаду до “Вінницького універмагу”.

Рік пропрацював президентом компанії «Укрмістбуд».

У 2012 році Володимир Продивус почав політичну кар’єру. Пройшов у ВР як самовисуванець, набравши 17% голосів виборців у своєму окрузі. До 2014 року був нардепом у парламенті. У той самий період очолював раду директорів організації «Прем’єр-фінанси». Крім того, на сьогодні працює аспірантом в АМУ.

Також був одним із власників компанії «Мостобуд», яка займається будівництвом мостів.

У 2016 році купив телеканал ТРК «Вінниччина».

Володимир Степанович очолює Національну Федерацію боксу України. Він всіляко пропагує спорт, підтримує юних і досвідчених спортсменів, оплачує поїздки боксерів на різні турніри і тренування в найкращих спортивних центрах.

Окрім того, Продивус веде активну громадську діяльність. Він очолює кілька об’єднань – «Соціальний центр» і «Примирення».

Надає матеріальну допомогу ветеранам війни, пенсіонерам, спортсменам і просто нужденним.

У 2017 році Прудивуса переобрали на посаду голови Федерації боксу на наступні чотири роки.

Компромат і чутки

Продивус став одним із 148 народних депутатів, хто підписав звернення до Польщі з проханням підтвердити визнання геноцидом подій, що сталися на Волині в період 1942-1944 рр.

Такі дії Володимира Степановича екс-президент України Леонід Кравчук назвав державною зрадою.

Ширяться чутки, що колишній депутат у молодості займався крадіжками та іншими незаконними справами. Він навіть три роки відбував покарання в колонії ШВК-66 у Шостці.

Володимир Степанович був одним з учасників бандитської перестрілки в лісі в травні 2014 року.

Ширяться чутки, що тодішній депутат-регіонал хотів незаконно заволодіти бурштиновим бізнесом. Фото і відео цього інциденту зафіксував реєстратор у машині.

У 2016 році знову розгорівся скандал через те, що Продивуса звинуватили в кураторстві незаконного видобутку бурштину на території Рівненської області.

У 2014 році Янукович втратив свою посаду. Тоді Продивус оперативно вийшов із Партії регіонів. Але при цьому налагодити діалог із новою владою у політика так і не вийшло. У 2017 році компанія “Мостобуд” стала банкрутом і втратила право брати участь у державних тендерах.

Статок

Сам бізнесмен неодноразово розповідав, що свій перший мільйон він заробив у 2002 році.

У 2010 році його статки експерти оцінили в 31 мільйон доларів.

Продивус посів 99 місце в списку найбагатших журналу “Фокус”.

Володимир Степанович любить дорогі машини. У його автопарку побували такі моделі, як Mersedes Benz S500, Mersedes Benz GL450, Toyota Land Cruiser 200, Jeep Grand Cherokee і навіть Rolls-Royce Phantom. Окрім того, бізнесмен володіє кількома великими земельними ділянками, будинками, квартирами.

Фото й відео

Дата народження
08 грудня 1962
Країна
Казахстан
Соцмережі