Дата народження
14 серпня 1963
Країна
Україна
Соцмережі

Володимир Рожанський

Рожанський Володимир Анатолійович: депутат Харківської облради, який приховав від декларування власний бізнес та бізнес дружини

Рожанський Володимир Анатолійович — депутат Харківської обласної ради, керівник Харківського обласного управління Держпраці та колишній помічник парламентарія Дмитра Святаша.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Володимир Анатолійович Рожанський народився 14 серпня 1963 року у місті Херсон.

Освіта

Диплом сільськогосподарського інституту Володимир отримав у рідному Херсоні (1985). Після його закінчення він був призваний до лав радянської армії. Потім вже у Харкові закінчив Вищі курси МВС СРСР (1988). Отримав звання лейтенанта міліції.

Крім того, вже у зрілому віці Рожанський отримав ще два дипломи менеджера-економіста (2008) та держуправлінця (2015).

Сім’я

Володимир у шлюбі був двічі. Першу дружину звуть Лариса. Одружені були до 2017 року. Нинішню дружину звуть Олена Бондаренко. Вона є співвласницею ТОВ "УКР.ТЕТРА" (діяльність посередників у торгівлі різними товарами). У Володимира є дві дочки.

Молодший брат — Віталій Рожанський (1969 року випуску). З 2015 року він обіймає посаду заступника голови Харківської районної ради.

Кар'єра

У період з 1989 по 2002 рік Рожанський працював слюсарем, оператором на АЗС, вантажником на ринку. У 2002 році кар'єра Володимира різко пішла вгору. Спочатку протягом року він був заступником директора ТОВ "Енерготехнології". Потім з 2003 по 2010 рік Рожанський очолював компанії "Маяк Пром" та "Глобус-2007".

У 2010 році він став державним службовцем. Рожанський один рік обіймав посаду заступника голови Харківської районної державної адміністрації. У квітні 2011 року Володимир увійшов до складу Правління Товариства Червоного Хреста України.

Володимир Рожанський протягом шести років (2011—2017) був помічником народного депутата, представника Партії регіонів (з 2014 року — партії "Відродження") Дмитра Святаша. У січні 2018 року Володимира очолив Харківське обласне управління Держпраці.

У 2002 році Рожанський був обраний до селищної ради Манченки Харківської області. У 2006 і 2010 роках він ставав депутатом Харківської районної ради. У 2015 році Володимир як кандидат від партії "Відродження" успішно балотувався до Харківської обласної ради.

Депутат є секретарем постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування. За Рожанським закріплений Вовчанський та Харківський райони.

Компромат

У липні 2016 року Харківський антикорупційний центр повідомляв про те, що Володимир Рожанський "забув" внести у декларацію за 2015 рік власний бізнес та бізнес своєї дружини Лариси. 

Депутат "не вказав у декларації 2015 року внески у статутний фонд двох фірм на загальну суму 12093 гривень". "Рожанський мав внески у статутний фонд ТОВ" Арго Тревел "(5952 грн.) та ТОВ" Інтербуд "(6168 грн.)".

Також харківські антикорупціонери відзначили, що "Лариса Рожанська має вклад до статутного фонду ТОВ "Регіон-21" у сумі 60 000 гривень. Ще у неї є внесок у статутний фонд фірми ТОВ "Нафтогазрембуд" у сумі 7080 грн. Дане підприємство в стадії ліквідації, але ці дані повинні фігурувати в декларації депутата".

У 2012 році за даними ЗМІ, донька Володимира Рожанська — Христина збила жінку на пішохідному переході та втекла з місця ДТП. Інцидент стався приблизно о 17:00 біля станції метро "Наукова".

За словами очевидців, потерпіла "йшла по пішохідному переходу на зелений, коли іномарка збила її та помчала далі, навіть не пригальмувавши". Жертва аварії з численними травмами опинилася в лікарні. У ДАІ заявляли, що водій автомобіля не зникла з місця ДТП, а припаркувалася неподалік.

У мережі на доказ провини Рожанської було опубліковано листування подруги Христини. "Так, я знаю, що вона збила людину, ми разом були з нею в машині. Даішники нічого не вимагали за закриття справи. Є проблеми, які ми вирішуємо одним телефонним дзвінком", - розповіла у соцмережі подруга Рожанської Айла Джанієва.

Володимир Рожанський з журналістами на цю тему відмовився говорити.

Декларація

У лютому 2019 року Володимира Рожанський опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат обласної ради володіє трьома земельними ділянками (одна у Херсонській та дві у Харківській областях), а також житловим будинком (157,9 кв.м.), гаражем (54 кв.м.), лазнею (54,7 кв.м.), елінгом (100 кв.м.) у селищі Старий Салтів. У місті Харків Володимир має ще один гараж (21 кв.м.). У Старосалтівській селищній раді він орендує земельну ділянку (850 кв.м.).

Дружина Рожанського — власниця дев'яти ділянок землі у Харківській області, чотирьох квартир у Харкові та одного житлового будинку, садибного типу з господарськими будівлями та спорудами (179.4 кв.м.) у Старому Салтові.

Рожанський власник чотирьох годинників швейцарського виробництва на загальну суму у 337,9 тисячі гривень.

Він пересувається на автомобілі Mercedes-Benz GL 500 4MATIC 2013 року випуску, придбаний за 1,1 мільйона гривень. На правах довіреності він може їздити на Toyota Land Cruiser Prado 1999 року випуску (належить Олексію Бабенко). 

Також депутат облради володіє катером, гідроциклом, квадроциклом, причепами для водних засобів. Причепом від квадроциклу володіє такий собі Сергій Бойко, однак фактично він належить Рожанському.

Олені Бондаренко належить два легкових автомобілі: Toyota Camry і Lexus RX 350 2013 року випуску.

Управління Держпраці за 2018 рік виплатило Володимиру Рожанському зарплату в сумі 377 тисяч гривень, 500 гривень він отримав від профспілки працівників соціальної сфери. Від Харківської міськради Рожанський отримав подарунок у негрошовій формі в еквіваленті суми майже дві тисячі гривень.

На банківських рахунках депутата всього 96 гривень і один долар. У Олени Бондаренко — трохи менше півтори тисячі гривень. Готівковими коштами Володимир задекларував 252 тисячі доларів, 700 тисяч гривень та 19 тисяч євро. У подружжя готівкою є 15 тисяч доларів і 45 тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=TOPX6URz9zM 

Дата народження
14 серпня 1963
Країна
Україна
Соцмережі