Дата народження
10 квітня 1986
Країна
Україна
Соцмережі
1285

Володимир Шматько

Шматько Володимир Петрович: наймолодший мер на Тернопільщині, який вважає себе найчеснішим в країні

Шматько Володимир Петрович – очільник міста Чортків, управлінець і громадсько-політичний діяч, який встановив у своєму кабінеті камери, говорить, що не бере хабарі й позиціонує себе як найчеснішого мера країни; кращий воротар турніру в Чехії в 2016 році.

Біографія

Володимир Шматько народився 10 квітня 1986 року в селі Біла Чортківського району Тернопільської області. Саме там він проживає дотепер, що вказано в електронній декларації.

Володимир Петрович є наймолодшим мером на Тернопільщині.

Освіта

Вищу освіту здобув в Інституті менеджменту та економіки «Галицька академія» (Івано-Франківськ) за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» в 2008 році.

Згодом навчався в Тернопільському національному економічному університеті на факультеті післядипломної освіти за спеціальністю «Територіальне управління та місцеве самоврядування». Закінчив у 2012 році.

Також навчався в Києві в Інституті політичної освіти (2006-2012 роки).

Стажувався в країнах Європи: Угорщині, Словаччині, Австрії.

Сім'я

Одружений з Шматько Мар'яною Миколаївною. Подружжя спільно виховує доньку Софію.

Кар'єра

Трудову діяльність розпочав у 2006 році, коли був обраний депутатом Чортківської районної ради V скликання. Депутатствував він до 2010 року. Був також радником голови райради.

У 2010 році обраний Білівським сільським головою Чортківського району.

Володимир Шматько був мобілізований на службу в ЗСУ в 2014 році. Служив у 128-гірсько-піхотній бригаді, був командиром взводу; старший лейтенант, учасник бойових дій.

Через рік Шматька обрали міським головою Чорткова. На цій посаді перебуває дотепер.

Володимир Шматько захоплюється футболом. Він входить в збірну України з футболу серед міських голів. У 2016 році на чемпіонаті Європи в Чехії був визнаний кращим воротарем турніру з футболу.

Компромат

Володимир Шматько позиціонує себе як найчеснішого мера країни. Навіть у своєму кабінеті він встановив камери, щоб всі могли переконатися, що він не отримує хабарі.

Влітку 2019 року Володимира в рамках програми «Нові лідери» перевіряли на детекторі брехні. На питання, чи проводила команда Шматька під час виборів 2015-го року підкуп виборців, пан мер відповів, що сам таким не займався, але за своїх представників не знає. Ведучого вельми здивувало, що мер не в курсі, чим займалася його команда.

Володимир Шматько поділився також тим, що йому більше 7 разів пропонували хабарі, після встановлення камер пропозицій поменшало. Але під час перевірки на поліграфі на питання, чи отримував мер неофіційні доходи (хабарі), він відповів «ні», що виявилося неправдою. Шматько виправдався тим, що отримував подарунки, наприклад, на День народження.

Декларація

Згідно з декларацією, поданою в 2019 році, Шматько Володимир Петрович має дачний будинок площею 168.3 м2 та земельну ділянку на 662 м2 в селі Біла Чортківського району.

Мер має автівку ВАЗ 2121 1985 року випуску.

Дохід мера за рік склав 344 тисячі 285 гривень. Дружина мера в Білівській сільській раді заробила 47 тисяч 813 гривень.

Готівкою мер Шматько зберігає 60 тисяч гривень та 2 тисячі доларів.

Посилання

Особиста сторінка мера Володимира Шматька в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=oUIl3VKoL5k

Дата народження
10 квітня 1986
Країна
Україна
Соцмережі