Дата народження
22 червня 1983
Країна
Україна
Соцмережі
492

Володимир Ткаченко

Співак, автор пісень

Дата народження: 22.06.1983 р.

Рідне місто: Дніпро (Дніпропетровська область)

Володимир Ткаченко народився в сім'ї студентів.

Отримуючи середню освіту, він паралельно навчався в художній школі. Крім творчості, хлопчик захоплювався баскетболом. Закінчивши 9 класів, Володимир вступив в монтажний технікум. Там він опановував професію техніка-архітектора. Юнак також очолив баскетбольну команду училища. Вищу освіту він отримував на інженерному факультеті Придніпровської академії будівництва та архітектури.

Ще з ранніх років Володимир Ткаченко захоплювався вокалом. Він охоче брав участь у шкільній самодіяльності. До цього захоплення він став серйозно ставитися в студентські роки. Тоді він почав пробиватися на велику сцену. Володимир Ткаченко брав участь у багатьох музичних конкурсах і фестивалях.

У 2005-му році хлопець став фіналістом талант-шоу «Шанс». Тоді ж він виступив на «Таврійських іграх».

У 2006-му році співак поставив собі за мету виступити на «Євробаченні». Володимиру вдалося вийти у фінал національного відбору, але відправитися на європейський конкурс так і не вийшло.

Варто відзначити, що активна концертна діяльність і участь в різних проектах не заважали навчанню співака.

У 2007-му році Володимир Ткаченко прорвався на фестиваль «Нова хвиля». Там він виступив в складі дуету «Барселона». Учасники з України зайняли друге місце. Спеціально для «Барселони» композитор Ігор Крутой написав пісню «Сложные пути».

Після участі в фестивалі Володимир Ткаченко записав саундтрек для серіалу «Серцю не накажеш».

У 2008-му році співак почав сольну кар'єру.

У 2010-му році Володимир став учасником талант-шоу «Х-фактор». Його наставником був російський музичний критик Сергій Соседов.

Через рік співак брав участь у телепрограмі «Танці з зірками». Йому вдалося натанцювати на третє місце.

Особисте життя

У 2007-му році Володимир Ткаченко почав зустрічатися зі своїм продюсером Оленою Мозговою. У 2015-му році у пари народилася дочка. Її назвали Соломією. Незадовго до пологів закохані таємно розписалися.

Як пізніше розповів Володимир, йому довелося припинити спілкування з батьками заради шлюбу з Оленою. Штука в тому, що предки поставили йому ультиматум. Довелося вибирати. Вова пішов за любов'ю і зовсім не шкодує про це.

Скандали

У 2013-му році навколо національного відбору на «Євробачення» традиційно розгорівся скандал. Згідно з результатами голосування, конкурсант Володимир Ткаченко посів третє місце. Співак засумнівався в чесності суддів. Група «НеАнгели» також поставила під сумнів чесність голосування. Як повідомили «неангельські» співачки, їхні менеджери виявили блокування голосів у одних учасників і аномальний ріст у інших конкурсантів. Все ж того разу представником України на «Євробаченні» стала Марія Яремчук.

Статок

Інформація про доходи не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
22 червня 1983
Країна
Україна
Соцмережі