Дата народження
28 березня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Володимир Варещенко

Варещенко Володимир Ігорович: одеський депутат і бізнесмен, у якого немає свого житла


Варещенко Володимир Ігорович - одеський підприємець і за сумісництвом депутат Одеської міськради, який їздить на двох іномарках, але не має власного житла. Утім, жити йому є де, оскільки його батьки задекларували два величезні особняки в місті.

Біографія

Володимир Верещенко народився 28 березня 1986 року в м. Одеса. Займається підприємницькою і громадською діяльністю, результатами якої регулярно ділиться в мережі Фейсбук.

Сім'я

Депутат одружений, виховує сина Михайла і доньку Поліну.

Освіта

Навчався на економічному факультеті Одеської національної академії зв'язку ім. А. С. Попова, яку успішно закінчив у 2009 році.

Кар'єра

У 2003 році Володимир Варещенко зайнявся підприємницькою діяльністю, відкривши невеликий магазин будівельних матеріалів на Малиновському ринку. Пізніше перейшов у сферу страхування.

На сьогоднішній день очолює регіональну філію французької страхової компанії АХА. 

Крім бізнесу Варещенко займається громадською і політичною діяльністю. У жовтні 2015 року був обраний депутатом Одеської міськради 7-го скликання від БПП "Солідарність".

У минулому керував міськими організаціями ВО "Батьківщина", а також підтримував Дарта Вейдера і Дмитра Голубова.


Компромат

Підкуп виборців

За даними ЗМІ, під час виборів Варещенко влаштував на проспекті Шевченка, 6/2 свято, під час якого пригощав виборців шашликами. На заході в підтримку кандидата в депутати навіть виступив сам Михайло Саакашвілі.


Крім цього, незадовго до виборів "Благодійний фонд Володимира Варещенка" виділив жителям округу невеликі продовольчі пайки, які агітатори розносили по квартирам.

Байдужість до тварин

Депутати Одеської міськради посварилися через проєкт про захист бездомних котів

Як повідомляє видання "Думська", в грудні 2017 року депутат Ганна Позднякова винесла на голосування проєкт "Про заходи щодо захисту котів від жорстокого поводження в Одесі", в якому пропонувала заборонити вилов вуличних котів, а також зменшити їхню кількість шляхом стерилізації.

Це рішення викликало багато насмішок в залі і навіть привело до палкого обговорення проблеми серед колег. Так, депутати Іваницький і Куценко заявили, що цей проєкт списаний з програми департаменту екології, а Варещенко став жартувати про те, що потрібно також подумати про захист поні, ворон і гусей.

Сама ж Позднякова пояснила, що рішення продиктоване ідеєю гуманізму, а також тим фактом, що наявність вуличних котів стримує темпи зростання інфекційних захворювань.

Після бурхливого обговорення, жартів і звинувачень чиновники все ж підтримали цей проєкт.

Декларація

За даними електронної декларації 2014 року, дохід Володимира Варещенка склав 430 тисяч гривень, з яких 300 тисяч гривень він отримав як зарплату і ще близько 100 тисяч - від підприємницької діяльності.

У 2018 році депутат задекларував дохід у розмірі 686 800 гривень, які принесла йому посаду директора в СК "АХА Страхування". Згідно з документом, батьки чиновника також займаються бізнесом, від якого вони отримали майже 1,5 мільйона гривень.

Якщо вірити декларації, то у Варещенка нічого немає, крім двох автомобілів - Nissan Juke 2016 р.в. і BMW 7 series 2011 р.в. (остання у нього з'явилася тільки в 2017 році). Раніше він їздив на Toyota Camry 2014 р.в.).

Вся нерухомість записана на батьків бізнесмена, у власності яких знаходиться два особняки в Одесі площею близько 1500 кв.м. кожен, три офісних приміщення і земельна ділянка в місті, а також торговий павільйон на 300 "квадратів", який вони орендують.

Крім того, батьки Володимира Варещенко володіють цілим автопарком іномарок з чотирьох автомобілів, серед яких - Лексус, Мерседес, Рено, MAN.

Крім непоганих доходів, Ольга та Ігор Варещенки зберігають готівкою 850 тисяч гривень. Депутат також має деякі заощадження в розмірі 350 тисяч гривень готівкою і 6 тисяч гривень на банківському рахунку.

Дата народження
28 березня 1986
Країна
Україна
Соцмережі