Дата народження
12 лютого 1980
Країна
Україна
Соцмережі
136

Володимир Ватрас

Ватрас Володимир Антонович: викладач, адвокат і народний депутат від "Слуги народу"

Ватрас Володимир Антонович в юності грав у КВК, у 2019 році став представником Зеленського на президентських виборах, а також балотувався від партії "Слуга народу".

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Ватрас Володимир Антонович народився 12 лютого 1980 року в місті Полонне Хмельницької області.

Сім'я

Дружину Володимира Ватраса звуть Оксана. Школу вона закінчила у Сімферополі. Вищу освіту здобула у Хмельницькому, а саме в університеті управління та права імені Леоніда Юзькова та у гуманітарно-педагогічній академії.

Освіта

У 1997 році Володимир Ватрас після закінчення школи № 27 вступив до Хмельницького інституту регіонального управління та права. Через п'ять років він отримав диплом юриста.

З 2002 по 2006 рік Ватрас був аспірантом Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. Після захисту дисертації в 2008 році він отримав ступінь кандидата юридичних наук.

Кар'єра

У 2001 році почав працювати старшим методистом науково-дослідного сектора Хмельницького інституту регіонального управління та права.

Через рік Ватрас став начальником юридичного відділу та завідувачем науково-дослідного відділу міжнародного співробітництва та координації наукових заходів Науково-дослідної частини інституту.

В 2005 році Ватрас почав викладати на кафедрі цивільного права та процесу у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова. Після захисту дисертації у 2008 році Ватрас отримав посаду доцента. Через два роки він став професором.

З грудня 2009 по травень 2016 року він обіймав посаду старшого наукового співробітника лабораторії з проблем адаптації цивільного законодавства України до стандартів Європейського Союзу Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України.

Крім того, він займається науковою діяльністю. Серед наукових інтересів: сімейне право, право ЄС, міжнародне приватне право.

Володимир Ватрас - автор понад вісімдесяти наукових робіт. Під його керівництвом було підготовлено чотирьох кандидатів юридичних наук.

З 2010 року - він є членом Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області (секретар палати). Через шість років став головою Кваліфікаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області.

У 2005 році отримав адвокатське свідоцтво. Очолює адвокатське бюро "Ватрас і партнери".

У 2002 році Володимир брав участь у місцевих виборах у якості кандидата в депутати по мажоритарному округу. Однак стати депутатом Хмельницької міської ради він не зміг.

У молодості грав у КВК. Так познайомився з Володимиром Зеленським. У 2019 на президентських виборах Володимир Ватрас став офіційним представником кандидата Володимира Зеленського в Хмельницькій області.

Влітку того ж року разом з партією "Слуга народу" під сімдесят другим номером він балотувався до Верховної Ради. За результатами виборів Володимир Ватрас отримав депутатський мандат.

Компромат

Володимир Ватрас в великих скандалах і корупційних схемах замішаний не був.

Декларація

Електронну декларацію новообраний народний обранець не подавав.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Дата народження
12 лютого 1980
Країна
Україна
Соцмережі