Дата народження
18 березня 1976
Країна
Литва
Соцмережі
377

Жанна Бадоєва

Режисер, телеведуча, актриса, дизайнер, продюсер

Дата народження: 18.03.1976 р.

Рідне місто: Мажейкяй (Литва)

Жанна Бадоєва стала популярною після виходу в ефір її авторської програми про подорожі «Орел і решка». Вона виступила  режисером і ведучою програми. Її співведучим став чоловік і популярний кліпмейкер Алан Бадоєв.

Долгопольська - саме так звучить дівоче прізвище Жанни Бадоєвої. Вона народилася в сім'ї інженерів, які мріяли виростити з дочки будівельника. За наполяганням матері і батька дівчина закінчила будівельний технікум, але не пішла по стопах предків. Вона мріяла стати актрисою. Але вступити на акторський факультет їй не дозволив вік. Тому Жанна вивчилася на режисера. Потім вона викладала режисуру і акторську майстерність в різних київських ВНЗ.

Варто відзначити, що Жанна Бадоєва стала першою жінкою-резидентом на шоу «Comedy Club U.A.». Вона також брала участь у створенні ряду телепроектів на топових каналах країни.

У 2011-му році стала одним з авторів телешоу про подорожі «Орел і решка». Згодом програма вийшла на телеканалі «Інтер», її ведучими стали Жанна Бадоєва та її чоловік Алан.

У 2015-му році Жанна Бадоєва отримала посаду ведучої і експерта на шоу «Битва салонів» (телеканал «Пятница!»). У тому ж році на цьому ж каналі вийшла програма «ЖаннаПожені». Її автором і ведучою стала Жанна Бадоєва.

Через рік вона зайняла місце співведучої в шоу «Небезпечні гастролі». Наступним свіжим проектом на каналі «Пятница!» Стала авторська програма Бадоєвої «ЖаннаПомогі», в якій вона також виступила в ролі ведучої. У цьому шоу Жанна допомагає невпевненим дівчатам позбутися комплексів.

З 2016-му році Жанна Бадоєва спільно з італійським дизайнером Ернесто Еспозіто представила колекцію стильного взуття. Лінія отримала назву «ZHANNA BADOEVA». У 2017-му році в Мережі з'явився магазин, в якому можна придбати красиве взуття від модної ведучої.

Особисте життя

У 1996-му році Жанна вступила в шлюб з Ігорем Кураченко. У цьому союзі народився син Борис. У 1998-му році подружжя розлучилося.

У 2003-му році Жанна створила сім'ю зі своїм однокурсником Аланом Бадоєвим. У цьому шлюбі народилася дочка Лоліта. У 2012-му році пара розлучилася.

У 2013-му році Жанна разом з дітьми переїхала в Італію. Там через 2 роки вона знову вийшла заміж. Її обранцем став підприємець Василь Мельничин.

Скандали

В ефірі одного з випусків шоу «Орел і решка» Жанна Бадоєва назвала бидлом випадкового перехожого. Ця сцена викликала обурення публіки. Після знімальна група принесла свої вибачення і пояснення. Як повідомляється, перехожий був зовсім не випадковим. Ним виявився режисер проекту Євген Синельников, близький друг Жанни. Ведуча не хамила йому, а просто пожартувала. Відзняте відео не повинно було потрапити в ефір. Воно увійшло в випуск програми по недбалості випускового редактора.

Статок

У 2015 році щомісячний прибуток Жанни Бадоєвої коливався близько 15 тис. USD

Дата народження
18 березня 1976
Країна
Литва
Соцмережі