Дата народження
12 грудня 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка

Дата народження: 12.12.1990 р.

Рідне місто: селище Чорноморське (Крим)

Зіанджа ще відносно недавно була Борисом Апрелем. Деякий час виконавиця виступала під псевдонімом Аня Ейпріл. Справжнє ім'я травесті-діви - Круглов Борис Максимович. У 2014-му році артист змінив стать.

У дитинстві Зіанджа закінчила вокальну школу. Перший виступ маленького Борі відбулося в 9 років. Досить скоро він зрозумів, що хоче стати професійним співаком. Але батьки були проти такої професії сина. Вони наполягали на більш серйозному виборі. Тоді, закінчивши школу, Боря заявив, що їде до Сімферополя вступати на економічний факультет. Але насправді він відправився до Києва. Там він вступив на вокальне відділення КНУ культури та мистецтв. Правда, це йому вдалося лише з другої спроби. Але Боря не поспішав повертатися додому. Перший тиждень у Києві йому довелося жити на вокзалі. Незабаром він влаштувався на роботу і зняв кімнату. У цей період Боря підробляв флаєрником, моделлю та ді-джеєм.

Професійна кар'єра Зіанджі почалася з талант-шоу «Фабрика зірок-2». Артистка вразила публіку епатажним андрогінним образом. Тоді ще Борис Апрель зайняв перше місце, здобувши велику популярність переважно серед дівчаток-підлітків. До 2013-го року Зіанджа співпрацювала з продюсерським центром Наталії Могилевської «Talant Group».

У 2009-му році Борис Апрель отримує титул «Загадка року» на церемонії «Кришталевий мікрофон».

Зіанджа стає учасницею і героїнею багатьох телешоу. Незабаром на естраді виникає безліч її клонів і артистів-плагіаторів. Їх найяскравіший представник - російська співачка Июль, образ і шоу-балет якої дуже схожі на «апрельський» стиль.

У 2012-му році Зіанжа здійснила гастролі  Китаєм. Надалі співачка продовжила свою кар'єру в «Піднебесній країні». Але в Китаї Зіанжа пробула менше, ніж планувала. В кінці 2013-го року вона переїхала в США. У серпні 2014-го року співачка повернулася до Києва з новою програмою. У грудні 2014-го року Зіанджа зізналася шанувальникам, що з дитинства відчувала себе дівчинкою. Підсумковий когнітивний дисонанс завдавав їй страждання, зробив її замкнутою та відчуженою. Співачка також повідомила про намір змінити стать. Незабаром в Лос-Анджелесі Зіанжа наростила собі жіночі груди.

У 2018-му році вона стала учасницею проекту «Голос країни».

Особисте життя

У 2014-му році співачка була у відносинах з хлопцем. Зараз вона знаходиться в активних пошуках. В інтерв'ю програмі «Світське життя» Зіанджа розповіла, що часто ходить на побачення, щоб зрозуміти, який тип чоловіка їй необхідний для серйозних стосунків. Дівчина мріє про міцну сім'ю та дітей.

Скандали

У 2018-му році на шоу «Голос країни» між Зіанджею і вокальним тренером Тіною Кароль розгорівся скандал. Тіна назвала епатажну співачку «фаст-фудом». Більшість сприйняло цей вислів на рахунок операції Зіанджі зі зміни статі. Ще одним некоректним жестом стало звернення до дівчини в чоловічому роді. Пізніше Зіанджа зазначила, що звикла до нетерпимості суспільства.

Статок

Інформації про прибутки немає.

Дата народження
12 грудня 1990
Країна
Україна
Соцмережі