Дата народження
12 січня 1986
Країна
Росія
Соцмережі
580

Злата Огнєвіч

Заслужена артистка автономної республіки Крим, співачка, телеведуча, політичний діяч

Дата народження: 12.01.1986 р.

Рідне місто: Мурманськ, Росія

Справжнє ім'я співачки - Бордюг Інна Леонідівна. Дівчинка народилася в Мурманську, але пізніше її сім'я переїхала в Ленінград (нинішній Санкт-Петербург), а потім до Мінська. Коли Златі виповнилося 5 років її сім'я осіла в кримському Судаку. Там вона почала займатися музикою. Після школи Злата переїхала до Києва.

У 2008-му році вона закінчила Національний авіаційний університет. Саме в українській столиці починається її професійна кар'єра співачки. Там вона також отримує освіту в Київському інституті музики ім. Р. Глієра по спеціалізації джазовий вокал.

В процесі вокальної діяльності Злата Огнєвіч приєдналася до латин-бенду і Державного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України, в якому стала солісткою.

У 2011-му році співачка стала голосом торгової марки «Корона», виконавши трек «Пристрасть». У 2012-му році Злата була обличчям рекламної кампанії курортів Криму.

Після декількох спроб Злата Огнєвіч нарешті прорвалася на «Євробачення». На цьому конкурсі вона представила Україну в 2013-му році. З піснею «Gravity» вона посіла третє місце. В цьому ж році співачка стала ведучою дитячого «Євробачення». У 2014-му році Злата Огнєвіч стала глашатаєм України на «Євробаченні». Вона озвучила бали, поставлені українськими глядачами.

Політична діяльність

У 2014-му році співачка Злата Огнєвіч стала депутатом Верховної Ради України від Радикальної партії Олега Ляшка. В період своєї депутатської діяльності вона стала автором 7-ми законопроектів. 10-го листопада 2015 го року на парламентському засіданні співачка повідомила про своє рішення скласти депутатські повноваження. Як пояснила Злата, вона прийшла у Верховну Раду, щоб створювати закони культури, а потрапила в ситуацію війни між політичними кланами.

Особисте життя

У 2013-му році на відпочинку в Таїланді співачка познайомилася зі своїм майбутнім нареченим. Він працював в готелі, в якому зупинилася Злата. Після її коханий служив в зоні АТО. Співачка була щаслива зі своїм обранцем, але вважала за краще не розголошувати його ім'я та інші подробиці особистого життя. Через 3 роки їх роман закінчився.

Приблизно через рік в її житті з'явилася нова любов. Але незабаром пара розірвала стосунки. Причиною послужила концертна діяльність співачки. Її обранця не влаштовували часті відрядження зірки.

Скандали

У 2018-му році співачка випустила кліп «До мене». Протягом години відео отримало близько 4 тис. дизлайків. Число таких відміток значно перевищила кількість переглядів. Злата Огнєвіч і її оточення вважають те, що трапилося, атакою хейтерів або конкурентів.

Статок

Згідно із заповненою декларацією, прибуток Злати Огнєвіч у 2013 році склав близько 82 тисяч гривень.

Дата народження
12 січня 1986
Країна
Росія
Соцмережі