Дата народження
17 травня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Зоя Звиняцківська

Українська журналістка, критик та історик моди. Співзасновник ГО "Батьківський контроль".

Дата народження:
17.05.1971 р.
Рідне місто:
Київ

Зоя Звиняцківська закінчила середню школу із золотою медаллю. Далі дівчина вступила до Київського художнього інституту. Там Зоя навчалася за напрямом мистецтвознавства.

Відразу після закінчення вищої освіти Звиняцківська влаштувалася на посаду літературного редактора відділу спорту газети «Всеукраїнські відомості». 

Попрацювавши так 3 місяці, дівчина почала писати статті для рубрики моди. Ще через пів року Зоя Звиняцківська стала редактором відділу моди журналу «Наталі».
У 1995-му році Зоя почала писати для газети «Дзеркало тижня». З цим виданням вона співпрацювала 2 роки. Потім Звиняцківська публікувалася в газеті «День». У цьому виданні вона друкувалася під псевдонімом Зоя Колотушкина.

У 1999-му році Зоя Звиняцківська отримала свою першу значну нагороду. Вона перемогла в номінації «Журналіст року». Таке звання їй вручив журнал «Єва» за серію аналітичних статей про українську моду.

У 2004-му році Звиняцківська влаштувалася журналістом у видання «Деловая неделя».

Через рік вона стала головним редактором журналу «ТОР Річ».
У 2009-му році Зоя Звиняцківська перейшла на пост редактора рубрик «Мода» і «Шопінг» газети «ТОП 10».

Через 2 роки Зоя Звиняцьківська виступила як один з  ініціаторів проекту «Батьківський контроль». Його робота була націлена на відстеження змісту шкільних підручників.

У 2014-му році журналістка влаштувалася в компанію «Dofa fund». Через 2 роки вона перейшла в громадське об'єднання «Смарт Освіта».

У 2018-му році Зоя Звиняцьківська почала писати для видання «Фокус».

Особисте життя

Інформація про сімейний стан Зої Звиняцківської не представлена у відкритих джерелах. Згідно з деякими даними, у журналістки є дочка Олександра (2006 р. н.).

Цитати

Зоя Звиняцківська шокована сучасними стандартами журналістики. Як з'ясувалося, дуже багато авторів займаються плагіатом. При цьому журналісти не соромляться в цьому зізнаватися. На думку Зої Звиняцківської, copy-paste — банальна крадіжка чужого, в чому має бути соромно зізнаватися.

Однак набагато частіше Зоя пише про моду. Журналістка переконана: те, як люди виглядають, говорить про них дуже багато. На її думку, цей принцип допоможе зрозуміти людей зі східної України, які принесли в країну війну. Зоя вважає, що завдання влади — зробити цих громадян прийнятними. Також журналістка зазначає: одяг говорить про те, як людина розуміє красу, що є досягненням успіху і якими шляхами вони його одержують.

Статок

Інформація про доходи Зої Звиняцківської не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\4.07\Зоя Звиняцковская.jpg


Дата народження
17 травня 1971
Країна
Україна
Соцмережі