рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
21 квітня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі

Зоряна Кушплер

Українська оперна співачка (мецо-сопрано). У 2004—2006 роках — солістка Національного оперного театру Швейцарії (Берн). З 2007 року — солістка Віденської національної опери. Лауреатка міжнародних конкурсів вокалістів.

Дата народження:
21.04.1975 р.
Рідне місто:
Львів

Зоряна Кушплер народилася в музичній сім'ї. Її батько - оперний співак, мати – викладач у Львівській консерваторії.

З дитинства Зоряна була долучена до музики, і вчилася співати. Дівчинка не опиралася впливу батьків, оскільки музика її дійсно захоплювала.

Здобувши середню освіту, Зоряна Кушплер вступила до Львівської консерваторії на вокальне відділення. Закінчивши навчання в Україні, вона отримала додаткову освіту в Німеччині.

Під час навчання в Гамбурзі Зоряна Кушплер брала участь в музичному житті міста. Співачці вдалося виграти в конкурсі, який проводив баварський телерадіомовник. З того моменту Зоряна Кушплер почала активну діяльність в європейських театрах. Пізніше її виступи побачили жителі інших континентів.

У 2004-му році українська співачка стала солісткою Національного оперного театру Швейцарії. Роботу в ньому вона завершила у 2006-му році.

Рік по тому Зоряна Кушплер стала солісткою Віденської національної опери.
У 2010-му році співачка знялася в музичному фільмі «Кармен». Через два роки вона знову з'явилася на екранах в кінокартині «Летюча миша».

Зоряна Кушплер є переможницею багатьох вокальних конкурсів. Вона має безліч творчих премій.

Ведучи діяльність в Австрії, співачка не забуває про Батьківщину. Зоряна періодично виступає в Україні з академічними концертами в філармонії. Вона також виступає в Національній опері України та бере участь в деяких вітчизняних музичних фестивалях.

Зоряна Кушплер виконувала Гімн Австрії, а також Гімн України.
Артистка нерідко виступає на концертах у вишиванках і українських етно-сукнях.
Зоряна Кушплер володіє унікальним голосом. Її вокальний тембр - мецо-сопрано.

Особисте життя

Зоряна Кушплер перебуває у шлюбі. Співачка не розголошує імені свого чоловіка. Відомо лише те, що він займається підприємництвом.

У 2015-му році у пари народився син. Батьки назвали його Марком-Ігорем. Хлопчик відвідував дитячий садок у Відні з вивченням англійської мови. Його вихованням також займалася гувернантка з України. Марк любить відвідувати оперний театр і спостерігати виступи мами, хоча сам безпосередньо до музики ще не залучений.
У Зоряни є сестра Олена, яка є професійною піаністкою. Періодично сестри дають спільні концерти.

Статок

Інформація про доходи Зоряни відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
21 квітня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі