Жахливі умови: A$AP Rocky арештували у Швеції
Жахливі умови: A$AP Rocky арештували у Швеції

Жахливі умови: A$AP Rocky арештували у Швеції

Відомого репера A$AP Rocky, який повинен був вже 13 липня виступити на київському фестивалі Atlas Weekend, арештували у Швеції і продовжили термін тримання на два тижні.

Виконавця затримали в Стокгольмі після концерту на фестивалі Smash.

Він і троє членів його команди звинувачуються в застосуванні фізичного насильства в бійці з двома невідомими чоловіками.

У мережі є відео, де зафіксовано початок бійки.

Однак на ролику, який виклав A$AP Rocky, видно, як він і його друзі просять чоловіків залишити їх у спокої.

За словами репера, незнайомці переслідували їх чотири квартали і приставали по дорозі до дівчат.

Стверджується, що A$AP Rocky знаходиться в лікарняному відділенні, спить на килимку для йоги без ковдри, їсть одне яблуко в день, тому що все інше, чим годують в'язнів, їсти неможливо.

З виконавцем в камері знаходиться психічно неврівноважений в'язень, який б'ється головою об стіну і розкидає навколо власне лайно.

Команда репера вже запустила на сайті Change.

петицію #Justicefor.

Джерело матеріала
loader