/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F47aba3de40b7e1f1ad9fd4ef93b2bbca.jpg)
Трейлер рімейку комедії «Один вдома» за добу зібрав тисячі дизлайків
У новому фільмі головного героя звати не Кевін, а Макс
12 жовтня з’явився перший трейлер рімейку класичної американської різдвяної комедії «Один вдома» 1990 року. Фільм Home Sweet Home Alone вийде на стримінговій платформі Disney+ рівно через місяць.
Стрічку зняв британський комік і кіносценарист Ден Мейзер, а головну роль виконав 12-річний британський актор Арчі Єйтс, відомий за стрічкою «Кролик Джоджо».
Арчі Єйтс у фільмі 2021 року та Маколей Калкін у фільмі 1990 року
Лише за добу трейлер на YouTube зібрав понад 44 тисячі дизлайків на противагу 13 тисячам лайків.
У коментарях під відео авторам рімейку закидають повне копіювання оригінального фільму. Справді, якщо судити за відібраними для трейлеру кадрами, вони точно повторюють стару стрічку 1990-х. Матір головного героя навіть вдягнена у таке саме пальто. Натомість Єйтс, на думку коментаторів, не так пасує для ролі, як Маколей Калкін.
Ірландська акторка Ейслін Біа в новому фільмі та Кетлін О’Хара в оригінальній комедії
«Я б краще подивився сиквел із дорослим Маколеєм Калкіним, від якого дружина з дітьми пішла до Джо Пеші, і Калкін тікає з будинку для літніх людей, щоб помститися», — пише користувач під ніком MeowMeow.
Загалом чимало коментаторів заявляють, що рімейк лише спонукає передивитися класичні фільми франшизи «Один вдома».
